Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

ka1sia 20:55, 15 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj Ewo! Bardzo mnie ucieszyła Twoja wizyta u mnie i tyle ciepłych słów, dziękuję
Powiedziałam kotu, że go pochwaliłaś, jaki dumny chodzi Ogary są fantastyczne, bardzo polecam!
Z wielką przyjemnością odwiedzam Twoją Pszczelarnię, urokliwe miejsce, no i jesteśmy wielbicielami miodu. Codziennie rano wszyscy wypijamy szklankę wody z miodem i cytryną... i nie chorujemy
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
bociek 21:54, 15 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Kasiu, jestem pelna podziwu. Pieknie, konsekwentnie, czysciutko. Po ogrodowiskowemu. Brawo!!!! Nie kazdy potrafi od zera wyczarowac samemu taki konsekwentny ogrod.
Okolica cudna, macie cisze i spokoj. No i super zwierzyniec, kocurro pieknie czarne

Pozdrawiam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
ka1sia 22:33, 15 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
bociek napisał(a)
Kasiu, jestem pelna podziwu. Pieknie, konsekwentnie, czysciutko. Po ogrodowiskowemu. Brawo!!!! Nie kazdy potrafi od zera wyczarowac samemu taki konsekwentny ogrod.
Okolica cudna, macie cisze i spokoj. No i super zwierzyniec, kocurro pieknie czarne

Pozdrawiam[/quote

O, Bociuś do nas przyleciał!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę Czarujemy wszystko sami, to spory wysiłek, ale jaka satysfakcja. Tym bardziej mi miło, że Ci się podoba. Chyba odnaleźliśmy swoje miejsce na ziemi
Pozdrawiam bardzo cieplutko
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
betysia 10:21, 16 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Kasiulka.....bonjour!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slonka, ciepelka i radosci wokol....i duzoooo przyjemnosci....i duzoooo usmiechow....
buziam i tuliskam!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
EPODLAS 10:26, 16 paź 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj Kasiu, dom piękny, a tak wkomponowanej donicy w kształcie kwadratu w taras nie widziałam jeszcze nigdzie. Wychodowałaś egzotyczną roślinkę z nasionka (przyznam się, że nigdy o niej nie słyszałam), jest to dowód na to, że zawsze warto spróbować. Ty spróbowałaś i się udało. Na pewno wzbudza zachwyt odwiedzających twój ogród.
____________________
Mój ogród
Kuklik 11:09, 17 paź 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj Kasiu, obejrzałam Twój ogród, zakochałam się w tym płocie


( wiem, że sąsiada ale jednak widoku użycza również u Ciebie), podziwiałam trawy i metamorfozy....Pięknie Będę Cię na pewno odwiedzać
Mój mąż namawia mnie na posokowca, nie wiesz czy to podobne charaktery? teraz mam labradora, jest słodki, co to znaczy w praktyce, że pies jest samodzielny i niezależny? trochę się tego obawiam...
A, jeszcze uwielbiam Twój warzywnik Cudo!
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
ka1sia 15:16, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
EPODLAS napisał(a)
Witaj Kasiu, dom piękny, a tak wkomponowanej donicy w kształcie kwadratu w taras nie widziałam jeszcze nigdzie. Wychodowałaś egzotyczną roślinkę z nasionka (przyznam się, że nigdy o niej nie słyszałam), jest to dowód na to, że zawsze warto spróbować. Ty spróbowałaś i się udało. Na pewno wzbudza zachwyt odwiedzających twój ogród.


Witaj, Bożenko Dziękuję za Twoje miłe słowa, masz rację sporo już się udało ale to chyba dlatego, że bardzo kochamy to miejsce i chcemy, żeby było jeszcze piękniejsze Będzie mi miło gościć Cię częściej, zapraszam serdecznie, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 15:16, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
EPODLAS napisał(a)
Witaj Kasiu, dom piękny, a tak wkomponowanej donicy w kształcie kwadratu w taras nie widziałam jeszcze nigdzie. Wychodowałaś egzotyczną roślinkę z nasionka (przyznam się, że nigdy o niej nie słyszałam), jest to dowód na to, że zawsze warto spróbować. Ty spróbowałaś i się udało. Na pewno wzbudza zachwyt odwiedzających twój ogród.


Witaj, Bożenko Dziękuję za Twoje miłe słowa, masz rację sporo już się udało ale to chyba dlatego, że bardzo kochamy to miejsce i chcemy, żeby było jeszcze piękniejsze Będzie mi miło gościć Cię częściej, zapraszam serdecznie, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 15:32, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kuklik napisał(a)
Witaj Kasiu, obejrzałam Twój ogród, zakochałam się w tym płocie


( wiem, że sąsiada ale jednak widoku użycza również u Ciebie), podziwiałam trawy i metamorfozy....Pięknie Będę Cię na pewno odwiedzać
Mój mąż namawia mnie na posokowca, nie wiesz czy to podobne charaktery? teraz mam labradora, jest słodki, co to znaczy w praktyce, że pies jest samodzielny i niezależny? trochę się tego obawiam...
A, jeszcze uwielbiam Twój warzywnik Cudo!


Witaj, Izo! Odwiedzaj mnie, odwiedzaj, bardzo miło mi będzie
Posokowców nie znam, a co do samodzielności i niezależności ogara, nie ma się czego obawiać
Co znaczy niezależność w praktyce?... Na spacerkach często sam decyduje w jakim kierunku podąża. Jego przewodnikiem jest nos i zdarza się, że to zmysł węchu decyduje czy wrócić do swego pana, czy iść za tropem. Dlatego od najmłodszego wieku szczęnięcego należy poświęcać dużo uwagi nauce przywołania i byc bardzo konsekwentnym w jego egzekwowaniu. Poza tym ma tak spokojne usposobienie i jest tak przyjacielsko nastawiony na człowieka, że wszystko mu można wybaczyć Nam ta ogarza niezależność i inteligencja bardzo imponuje i tym tak naprawdę nas urzekł
Warzywnik to dzieło mojego taty,dlatego lubię go podwójnie
Zakochałaś się w tym starym płocie, ma swój urok, prawda? Ale nie wszystkim się on podoba, oj nie!!! Zawsze zapraszam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
betysia 06:32, 18 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Kasik...dzien dobry!!!!!
buziaczki zostawiam i ...zmykam!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies