Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 22:45, 09 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ta rura to jest rynna przy ścianie domu, kapiąca woda do kratki zamarzła.Wiem że winobluszcz szybko rośnie mam go na siatce i na bramce wejściowej ale opadają mu liście i myślałam że z bluszczem będzie cały rok zielono.Ten bukszpan nie jest największy w zeszłym roku dostałam od teściowej mojej córki trzy razy taki.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 23:01, 09 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Czyli odprowadzenie deszczówki tak myślałam .Pytałam bo ja mam rynny do studzienek chłonnych wprowadzone wszystko pod ziemią.Fajny masz domek ,koniecznie zabuduj taras choćby pergolą i przejrzystym daszkiem Będzie pięknie zobaczysz Posadż też Serby jak ci radziła Danusia to piękne świerki które nadadzą ładne tło dla innych roślin .Wiosną też je zasadzę po lewej stronie bo widać tylko pola i bardzo wieje .Roboty to ja będę miała pełne ręce ale to akurat lubię
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 23:12, 09 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Mam taki zamiar z tymi serbami bo u mnie też wieje brak wysokich drzew,szpalerów i żywopłotów.Wszędzie mam przeciąg i jak widzę innych ogrodach przykładowo hosty piękne zielone,mimo jesiennych przymrozków to u mnie już są całe przemarznięte.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 10:20, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Widzę, że plany już są, tylko na realizację trzeba jeszcze trochę poczekać, ale dzięki temu możemy wszystko dokładnie przemyśleć, śliczne zdjęcia zimowe, pozdrawiam.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Janina 14:38, 11 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dziękuję za odwiedziny,zima długa więc jest czas na przemyślenia.Byłam u Ciebie i mam ochotę na twoją rabatę.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 17:56, 12 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Już ci odpowiedziałam, a gdzie chciałabyś ją umieścić, bo tak naprawdę to można dać różne roślinki, kto co lubi, ja kocham iglaczki i musiałam sobie pozwolić na taką małą kolekcję.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Janina 22:31, 13 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
...dzięki za odpowiedż,wiem że różne rośliny można posadzić ale byłam ciekawa co u ciebie rośnie.Też lubię karłowe iglaczki, kilka kupiłam na wiosnę i miejsce też na nowe by się znalazło.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dorkow0 08:45, 14 gru 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Janino, piękne zimowe fotki... Ogród w zimie też ma swoje uroki... Widzę, że okryłaś rośliny, ja niestety nie wszystko zdążyłam... Serdeczności...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dajana 19:09, 14 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Wpadłam się przywitać tak z doskoku Janinko Działam w kuchni ale robię bałagan okropny przy tym moim pitraszeniu . Ja tak zawsze ,szybko brudzę szybko sprzątamPozdrówka cieplutkie posyłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 19:35, 14 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ja niestety jeszcze w kuchni nic nie działam, jeszcze nawet większych zakupów nie robiłam.Bałaganem się nie przejmuj jak się upitrasi to się posprząta.Całuję i pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies