Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 18:27, 21 maj 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
kitek81 napisał(a)
super zakupy teraz masz kolorowo ja może niedługo też coś kupię z kwiatków, chociaż żeby w jedną doniczkę wsadzić
pozdrawiam
Kupiłam też żurawki do tej pory nigdy ich nie uprawiałam bo myślałam, że nadają się do cienia a moja działka dość słoneczna jest. Co ja bym zrobiła bez ogrodowiska?
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 09:15, 22 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janina napisał(a)
Też lubię te kwiaty a odnośnie postępów to staram się.



O to tak jak ja Mi praca zawodowa za dużo czasu zabiera każdego dnia i w sumie za mało go jest na ogród, a wiosna tak szybko pędzi, że zaraz kończy się okres sadzenia, a może już skończył się

Miłego dnia Janinko
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
dajana 11:42, 23 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Witaj Janinko ! kolorowo i pieknie u ciebie .Przeczytałam że wybierasz sie do Alinki w lipcu juz przerabiam nózkami z radosci bo ja też jadę .No to się spotkamy ,będzie miło Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:47, 23 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Janina napisał(a)
Kupiłam też żurawki do tej pory nigdy ich nie uprawiałam bo myślałam, że nadają się do cienia a moja działka dość słoneczna jest. Co ja bym zrobiła bez ogrodowiska?


Ja tez mam żurawki Janinko i dopóki rosły w cieniu były cudne soczyscie przebarwione. Niestety od kiedy przesadziłam i mają więcej słońca straciły swój soczysty błyszczacy kolor Są ładne ale juz nie tak piękne jak były.,wyblakły zmatowiały choc ładnie rosną Szukam dla nich ponownie cienia
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
janina_zawada 14:08, 23 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Piękne azalie moje też już kwitną .. Żurawki są do cienia ,półcienia i na słońce które kupiłam dwa lata temu bo chciałam je posadzić przy skalniaku ..Teraz nawet ładnie mi się rozrosły ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
boguslawa_ma... 19:57, 27 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przyszłam się przywitac piękny ogród
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Janina 14:38, 03 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
dajana napisał(a)
Witaj Janinko ! kolorowo i pieknie u ciebie .Przeczytałam że wybierasz sie do Alinki w lipcu juz przerabiam nózkami z radosci bo ja też jadę .No to się spotkamy ,będzie miło Pozdrawiam serdecznie
Też się cieszę,że wreszcie się spotkamy. Ma być sporo osób to na pewno będzie wesoło.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 14:41, 03 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
janina_zawada napisał(a)
Piękne azalie moje też już kwitną .. Żurawki są do cienia ,półcienia i na słońce które kupiłam dwa lata temu bo chciałam je posadzić przy skalniaku ..Teraz nawet ładnie mi się rozrosły ..
Te aalie to nie u mnie tak kwitną, to zdjęcie przesłała Grażynka a co do żurawek to faktycznie bardzo szybko się rozrastają/
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 14:42, 03 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
boguslawa_madejska napisał(a)
Przyszłam się przywitac piękny ogród
Ja też Cię witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 19:26, 03 cze 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janinko, a gdzie zdjęcia Twojego ogrodu ? Mało Cię teraz na forum
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies