Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

janina_zawada 20:45, 11 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie też porządnie popadało ale nie tak jak u ciebie .. Dzisiaj też cały dzień deszcz popaduje , wszędzie błoto i woda .. Kiedy będzie to słoneczko .. Ciekawe czy wreszcie będzie chociaż tydzień bez deszczu ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 20:45, 11 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Woda trochę opadła ale jak w nocy znowu popada nie będzie wesoło. Rowy pełne wody.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 20:50, 11 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
janina_zawada napisał(a)
U mnie też porządnie popadało ale nie tak jak u ciebie .. Dzisiaj też cały dzień deszcz popaduje , wszędzie błoto i woda .. Kiedy będzie to słoneczko .. Ciekawe czy wreszcie będzie chociaż tydzień bez deszczu ..
Codziennie mam deszcz ale dzisiaj to zdrowo polało. Ziemia już nie przyjmuje wody, rowy są pełne, wczoraj była burza z gradem. Jak się nie wypogodzi to chyba wszystko zgnije.woda już opadła i nie stoi tak na trawie.Ludzie mają gorzej bo im domy pozalewało.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Moniika 21:02, 11 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Olej ależ u Ciebie wody.... Kiedy to sie skończy.. Pozdrawiam serdecznie M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Bogdzia 22:09, 11 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
O matko ale napadało tej wody.Ogród w basen się zamienił. Mam nadzieje że jutro woda opadnie bo już ma byc ładnie. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
akanta 22:41, 11 cze 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Janinko bardzo współczuję z powodu takiego zalewu,podobno to już końcówka następny tydzień -upały.Umnie też leje obecnie i rano padało a już myślałam ,że idzie poprawa bo po poł.się przejaśniło.Chwaściory rosną ,roboty się nazbiera !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Urszulla 06:35, 12 cze 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
nadzieja na poprawę jest, róże może nie ucierpią????
Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kitek81 10:07, 12 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Strona wcześniej zdjęcia pięknego, suchego ogrodu, a za chwilę z powodzi! Mam nadzieję, że to koniec takich przygód!? Powodzenia i oby roslinki nie ucierpiały po tych ulewach!
Pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
janina_zawada 18:14, 12 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie dzisiaj wreszcie słonecznie , latam z dziabką i poruszam ziemię aby szybciej przeschła , Można by było jeszcze popracować w ogrodzie ale nawet na tarasie komary nie dadzą posiedzieć tak gryzą .. Może wreszcie nadejdą słoneczne dni .. Bo jak dotąd ogrody zamieniły się w stawy ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 19:45, 12 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
akanta napisał(a)
Janinko bardzo współczuję z powodu takiego zalewu,podobno to już końcówka następny tydzień -upały.Umnie też leje obecnie i rano padało a już myślałam ,że idzie poprawa bo po poł.się przejaśniło.Chwaściory rosną ,roboty się nazbiera !
Dzisiaj już jest w porządku, woda opadła i ogród wygląda jak dawniej.Jak by trwało tak dłużej to na pewno wszystko by gniło i tak widzę że niektórym roślinkom zżółkły liście.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies