Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy bocznej drodze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy bocznej drodze

wadol 16:37, 23 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Do zapamiętania dla mnie:

" Bez ładnych kantów ogród nigdy nie będzie dobrze wyglądał. To podstawa. Nawet sam piękny trawnik i jedno drzewo i może być pięknie"

" wybrać proste w uprawie rośliny, aby zaoszczędzić sobie trudu."

"Nie oczekujmy, że ogród utrzymamy w dobrej kondycji jeśli raz w miesiącu na niego spojrzymy"

" ...ogrodowa konsekwencja. Nauczyć się jej i tego się trzymać"

"Ci co mają pasję, nigdy nie będą się nudzili"

"W ogrodzie uprawiamy rośliny, ale czasem powinniśmy spojrzeć na niego inaczej - jako na część kosmosu, którego my też jesteśmy udziałem."

"ogród przecież nie musi być idealny, aby był piękny"

"najważniejsze to nie chorować, zdrowo się odżywiać i nosić wygodne buty"
____________________
ogród przy bocznej drodze
hanka_andrus 16:49, 23 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Latem ogród zarasta listowiem i jest w miarę ok,ale jesienią....znów rozgardiasz!Muszę to zmienić od tej wiosny.......Dobry cytat!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wadol 16:57, 23 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
hanka_andrus napisał(a)
Latem ogród zarasta listowiem i jest w miarę ok,ale jesienią....znów rozgardiasz!Muszę to zmienić od tej wiosny.......Dobry cytat!


Witaj Haniu.
Właśnie wyszukuję złotych myśli Danusi i układam w dziesięć przykazań. Będzie prościej zapamiętać!!!

Przed snem dorzucę je po pacierzu :
____________________
ogród przy bocznej drodze
ogrod_Jadzi 09:29, 25 lis 2012


Dołączył: 19 lis 2012
Posty: 30
Witaj ja tez jestem tu nowa.......
____________________
dajana 22:24, 26 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
wadol napisał(a)
Ale nuda u mnie!!!!. Jak dojdę do 10 strony to chyba świętować będę.


U mnie też tak było na początku ,rozkręciło się.No i przybiegam ,,jak się okazuje to byłam u ciebie wielokrotnie ,,lecz śladu chyba nie zostawiłam Dlaczego wielokrotnie? bo takiego miejsca jeszcze nie widziałam Budynki masz fantastyczne a miejsce na ogród też wspaniałe .Jeszcze coś masz w moim guście ,,ziemiankę o której marzę od dawna Szkoda że masz zdjęć jej z bliska Możesz mi napisać jak wygląda jej wnętrze Z czego jest zbudowana ?Szukałam projektu takiej ziemianki ale nigdzie nie znalazłam Taka ziemianka to majątek ,,ile rzeczy można przechowywać i w zimie i lecie.W tych budynkach były chyba boksy dla koni .Chciałabym mieć takie miejsce ,tu jest już cudownie nawet w takim kształcie jak jest .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hanka_andrus 23:05, 26 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Halo,halo,Nie ma właścicielki w domu?Pozdrawiam wieczorowa porą.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Agacia 06:16, 27 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Witam po sąsiedzku Cudne siedlisko!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
wadol 17:28, 27 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Jeszcze coś masz w moim guście ,,ziemiankę o której marzę od dawna Szkoda że masz zdjęć jej z bliska Możesz mi napisać jak wygląda jej wnętrze Z czego jest zbudowana ?Szukałam projektu takiej ziemianki ale nigdzie nie znalazłam Taka ziemianka to majątek ,,ile rzeczy można przechowywać i w zimie i lecie.W tych budynkach były chyba boksy dla koni .Chciałabym mieć takie miejsce ,tu jest już cudownie nawet w takim kształcie jak jest .






Hej Dajanko!

Kurczę, ta ziemianka nie jest nasza. To piwnica sąsiadów, która fatalnie wchodzi w naszą działkę i aż tyle mam z niej korzyści. Może umówię się z sąsiadką na korzystanie z niej. Doskonale można przechować tam zimą np. georginie. Po weekendzie wrzucę kilka fotek z wnętrza tej budowli, bo sama jestem ciekawa.

____________________
ogród przy bocznej drodze
hanka_andrus 17:33, 27 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak ona jej nie używa na zimę,to po prostu może odsprzeda?Cudów we wnętrzu bym się nie spodziewała.......
Możesz już mieć zimowe krajobrazy......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 17:42, 27 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja się przywitam fajnie czytało się wstęp i te widoki twojego królestwa wnosza taki fajny klimat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies