Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy bocznej drodze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy bocznej drodze

monteverde 21:06, 18 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Dorotko, widzę, że znalazłaś swoje miejsce na ziemi moja rodzina pochodzi z Zoch Nowych będę zaglądała pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
wadol 19:35, 19 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Ale nuda u mnie!!!!. Jak dojdę do 10 strony to chyba świętować będę.
____________________
ogród przy bocznej drodze
Welka 19:40, 19 lis 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Dojdziesz do 10 strony, spokojnie wątek jeszcze jest "młody", zacznie się rozkręcać.Powklejaj trochę aktualnych zdjęć, podpytaj o coś, pochodź po innych ogrodach i zostaw ślad, takim sposobem więcej osób trafi do Ciebie
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
hanka_andrus 20:25, 19 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Łomża, to miasto Hanki Bielickiej,jak dobrze pamiętam.
Pokazuj swoje miasto,a jak w nowe miejsce wybędziesz ,to ogród na wyciągnięcie ręki będzie,i tez pokażesz.
Mnie to siedlisko podoba się.....
Te Twoje murowańce....solidnie wyglądają, przerabiajcie je na pokoje gościnne, to zajadę w gości.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wadol 22:00, 19 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Haniu, na razie wyrzucam M z mojej obórki i szykuję ją na bóstwo. Może wezmę udział w konkursie.
W tych murowańcach zamiast pokojów gościnnych będzie lokum dla konia, dla bryczki, siana i owsa i dwóch siodłatych gęsi.

Już dziś Cię zapraszam.
____________________
ogród przy bocznej drodze
ana_art 22:08, 19 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hanka_andrus napisał(a)
Łomża, to miasto Hanki Bielickiej,jak dobrze pamiętam.
Pokazuj swoje miasto,a jak w nowe miejsce wybędziesz ,to ogród na wyciągnięcie ręki będzie,i tez pokażesz.
Mnie to siedlisko podoba się.....
Te Twoje murowańce....solidnie wyglądają, przerabiajcie je na pokoje gościnne, to zajadę w gości.

nie mylisz się Haniu. Hanka Bielicka jest nasza na starówce (jeśli to miejsce mozna tak nazwać ) jest fajny pomnik ławeczka z siedzacą Hanką. Mamy też dwa ronda Hanki, żeby nie bylo żem samochwała, ale uwielbiam ten tekst:

'Jeśli zdolny, uczony, to z Łomży, kompozytor ceniony, to z Łomży,
zasłużony dyrektor, profesor czy rektor, to z Łomży, to z Łomży, jak nic!
Nie liczymy na cuda, my z Łomży, nie boimy się trudu, my z Łomży,
bo my z Łomży, a Łomża jest perłą wśród miast,
najpiękniejszą gwiazdeczką wśród gwiazd. "
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:14, 19 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wadol napisał(a)
Haniu, na razie wyrzucam M z mojej obórki i szykuję ją na bóstwo. Może wezmę udział w konkursie.
W tych murowańcach zamiast pokojów gościnnych będzie lokum dla konia, dla bryczki, siana i owsa i dwóch siodłatych gęsi.

Już dziś Cię zapraszam.

czy Ty jakąś agroturystykę szykujesz? i w którym kierunku na rozlewiskach masz to cudo? Kiedyś myśleliśmy o takim opuszczonym siedlisku gdzie do ludzi daleko i nikt Ci przez plot nie zagląda... nie żebym ludzi nie lubiła, ale czasami ręcę opadają i masz ochotę zaszyć sie by nikt Cię nie widzial...Dzisiaj znalazłam stara fotę z moich ulubionych bagien
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
wadol 22:30, 19 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Za daleko poszłaś. To jest przy drodze do Trzciannego tz. Carski Trakt. Chodziłam tą kładką.

My mama działkę bliżej. Okolice Burzyna.

Pozdrawiam.
____________________
ogród przy bocznej drodze
grembosia 23:00, 19 lis 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ale masz potencjał. Wiejski ogródek pięknie się wpisze w krajobraz. Ale będzie sielsko-anielsko
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Mala_Mi 23:14, 19 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)

Łomża, to miasto Hanki Bielickiej,jak dobrze pamiętam.
Pokazuj swoje miasto,a jak w nowe miejsce wybędziesz ,to ogród na wyciągnięcie ręki będzie,i tez pokażesz.
Mnie to siedlisko podoba się.....
Te Twoje murowańce....solidnie wyglądają, przerabiajcie je na pokoje gościnne, to zajadę w gości.

nie mylisz się Haniu. Hanka Bielicka jest nasza na starówce (jeśli to miejsce mozna tak nazwać ) jest fajny pomnik ławeczka z siedzacą Hanką. Mamy też dwa ronda Hanki, żeby nie bylo żem samochwała, ale uwielbiam ten tekst:

'Jeśli zdolny, uczony, to z Łomży, kompozytor ceniony, to z Łomży,
zasłużony dyrektor, profesor czy rektor, to z Łomży, to z Łomży, jak nic!
Nie liczymy na cuda, my z Łomży, nie boimy się trudu, my z Łomży,
bo my z Łomży, a Łomża jest perłą wśród miast,
najpiękniejszą gwiazdeczką wśród gwiazd. "

A na mnie przyzwali się w domu Bilicka... (od tej Waszej Hanki...).. bo niby dużo gadałam i szybko.. hmmmm insynuacje...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies