Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy bocznej drodze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy bocznej drodze

Mala_Mi 21:21, 25 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dorotko..wszystkiego najlepszego z okazji świąt
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 20:30, 26 mar 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zerknęłam na tą stronę tak poprędce, a wiesz jakiej wielkości są te sadzonki bo oferta wygląda ciekawie. jakie odmiany potrzebujesz? Ja będę potrzebowała dużo przed biuro, ale też jeszcze koło domu chcę dosadzić
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
hanka_andrus 21:08, 26 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i masz już pierwszą dziesiątkę. Czas kończyć leniuchowanie i zacząć prace porządkowe w ogródku!
I na forum zaglądać z wpisem. Bo nie wiadomo, czy właścicielka żyje, czy ją zasypało?

Serdeczności świąteczne załączam!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wadol 22:38, 26 mar 2013


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
ana_art napisał(a)
Zerknęłam na tą stronę tak poprędce, a wiesz jakiej wielkości są te sadzonki bo oferta wygląda ciekawie. jakie odmiany potrzebujesz? Ja będę potrzebowała dużo przed biuro, ale też jeszcze koło domu chcę dosadzić


Potrzebuję:
Electra, rio, lime rickey, amber wares, paprika, shanghai tak po 20szt każdej.
Możliwe, że te sadzonki sa małe ale żurawki szybko rosną, do jesieni będą ładne.

Widziałam tam szałwię taką podwójną - ją kupuję obowiązkowo. Jest taka jak u Ani z zielonego ..... niebiesiuchna
____________________
ogród przy bocznej drodze
barbara_kraj... 00:54, 20 kwi 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Wadol, i do Ciebie pewnie wiosna juz dotarła?
Zmiany chętnie obejrzymy
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Gardenarium 01:15, 20 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciekawe jak tam planowane żurawki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wadol 20:57, 20 kwi 2013


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Mam już dosyć tego ogrodu. Dopiero wróciliśmy. Jedno co w nim lubię to kupować, kupować. Mam tyle roślin do posadzenia, że to jesieni nam zejdzie. Pracowałm z mężem i dwoma pomocnikami. Śladu nie ma. Jutro pracująca niedziela bo wszystki szlak trafi.

Danusi dzięki za przesyłke, kancik gotowy. Ziemia jeszcze mokra, dobrze mi idzie.
____________________
ogród przy bocznej drodze
Robertop 19:35, 21 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
wadol napisał(a)
Mam już dosyć tego ogrodu. Dopiero wróciliśmy. Jedno co w nim lubię to kupować, kupować. Mam tyle roślin do posadzenia, że to jesieni nam zejdzie. Pracowałm z mężem i dwoma pomocnikami. Śladu nie ma. Jutro pracująca niedziela bo wszystki szlak trafi.

Danusi dzięki za przesyłke, kancik gotowy. Ziemia jeszcze mokra, dobrze mi idzie.


Ja w sobote też nakupiłem sporo nowych roślin, ale już wszystkie posadzone. Myśle, ze to nie koniec w tym sezonie. Pochwal sie co kupiłaś.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
wadol 20:42, 30 lip 2013


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Przypomniałam sobie hasło to już dobrze. Pozdrawiam wszystkie Ogrodniczki i Ogrodników!
____________________
ogród przy bocznej drodze
Ola54 20:54, 30 lip 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
wadol napisał(a)
Przypomniałam sobie hasło to już dobrze. Pozdrawiam wszystkie Ogrodniczki i Ogrodników!


skąd ja to znam
ale dzięki temu łatwiej ogarnąć wątek w pół godziny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies