Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

bdan 17:45, 18 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
magdziam napisał(a)




Piękne jeżówki. Przeczytałam wątek, zaznaczam po sąsiedzku do podziwiania.
magdziam 18:35, 18 sie 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Dziewczyny zawstydzacie mnie. Trawnik tak fajnie wygląda tylko z daleka, jak się chodzi to pełno chwastów pod nogami: koniczyna , stokrotki, mlecz. Sama nie moge uwierzyć, że tak ładnie się prezentuje na zdjęciu
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
magdziam 18:58, 18 sie 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Skarpa z drugiej strony

I jeszcze takie tam rabatki




____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
magdziam 19:01, 18 sie 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
I tzw przedpłocie

Mała rabatka z magnolią
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Kasial 19:20, 18 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
magdziam napisał(a)
Melduję, że kreta nima. Mam nadzieję, że cholera już nie wróci, bo mi trawnik do ruiny doprowadził


No ja też mam nadzie, że krecisko nie wróci
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 19:24, 18 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
magdziam napisał(a)


Jeżówki ładnie kwitną, ale po ostatnich ulewach leżą prawie na ziemi


Piękne!! Mus mieć takie w moim ogrodzie

Magda bardzo podobają mi się Twoje kompozycje rabatowe, przeanalizowałam dogłębnie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
magdziam 19:34, 18 sie 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Kasial dziękuję za pochwały, gdyby nie Ogrodowisko to by ich nie było. Danusia stworzyła wspaniałe miejsce, kopalnię inspiracji, wszelakich rad i porad
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Kasial 19:44, 18 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dokładnie. Ogrodowsiko otwiera oczy i sprawia, że inaczej patrzysz na to wszystko Gdyby nie O. pewnie miałabym zbieraninę wszystkiego, posadzone gdziekolwiek i jakkolwiek.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
anka_ 23:09, 18 sie 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Madziu przywędrowałam do ciebie z metamorfozowego wątku skuszona rabatą przy szopce. Wspaniale wygląda ta rabata- bardzo podrosły limki i miskanty przez ten rok. I cudna szopka i ogrodzenie. Aż musiałam doczytać u Basi jakim lakierem malujesz.
Przepiękny zagajnik brzozowy. Uwielbiam brzozy, choć to takie śmieciuchy.
Powiedz mi proszę Magdo- co to za trawki?

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
magdziam 08:51, 19 sie 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Witaj Aniu, cieszę się , że znalazłaś w moim ogrodzie coś co jest godne uwagi. Wszystko robiliśmy sami, szopkę i ogrodzenie. Mąż grubszą robotę, a ja wszystkie deski na szopę i ogrodzenie pomalowałam. Trawka która Ci się podoba to molinia variegata, kupiona w zeszłym roku, 3 marne sztuki, już myślałam że nic z niej nie będzie. Dopiero w tym roku tak ladnie odbiła, już jest podzielona i mam ich 6. Rabatka powyżej robiona wiosną tego roku. Na środku milorząb mariken, kulki bukszpanowe, wspomniana trawka i szałwia omszona, niedawno dosadzona, więc jeszcze mało widoczna. Może nie ma u mnie spektakularnych efektów nasadzeń, ponieważ kupuję roślinki małe (ze względu na koszty), ale i tak cieszę się zmianami, które powoli zachodzą w moim ogrodzie. Sama widziałaś rabatkę przy szopie, w zeszłym roku bieda z nędzą a teraz już jest efekt
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies