Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek jagody99

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek jagody99

jagoda99 16:14, 15 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597




pozdrawiam jesiennie
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Gardenarium 16:46, 15 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Jagódko, śliczne zdjęcie na początek.

Poczytałam w opisie i już sporo wiem o Tobie. A teraz poczekam sobie na więcej zdjęć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
baraga1904 16:48, 15 lis 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
jagoda99 napisał(a)




pozdrawiam jesiennie



...piękne zdjęcie
Bogdzia 16:59, 15 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Co znaczy ,, przybywam do was troszkę z daleka"???????
O wiewiórkach napisałam w pogaduszkach. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 17:04, 15 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam,zdjęcie bajkowe,od samego początku zagadki?Pozdrawiam.Wpadnę potem.
Na dzień dobry....kwiatek!A może kilka......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 17:10, 15 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Widzę,że są 2 ogródki Jagody.Może by je tak skleić razem......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jagoda99 20:22, 15 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam moje Panie

Bardzo mi milo ze napisalyscie juz tak duzo do Was napisalam ale pewnie za duzo radosci we mnie i przez przypadek wszystko skasowalam wiec jeszcze raz.

Moje imie to Jadwiga ale w szkole wolano Jagoda i tak sobie jakos czasem pozwalam jagodowac. Mieszkam w okolicach Bostonu i naprawde mam te szare wiewiorki. Tylko bardzo Was prosze nie przeganiajcie mnie z tad bo i tak nie pojde, bede sie Was trzymac jak rzep psiego ogona.
Z Polski pochodze z wielkopolski pyra poznanska z okolic.

Szukalam juz wiele razy w komuterze jakiejs strony zeby bylo mozna z kims porozmawiac o kwiatach ogrodach i o takich glupotkach ale juz chyba jestem za stara jakies to wszystko za przeproszeniem nienormalne.
No a u Was czuje sie jak w domu.
W tym kraju nie mam sasiadow ,rudych wiewiorek nikogo z kim moglabym porozmawiac o kwiatach.
Choc mam rodzine wnuki za male maz nie lubi tego tematu zreszta cala rodzine doprowadzam do szalu bo ogrodek bardzo malutki tak ze pelno doniczek nie ma jak przejsc na zewnatrz i wewnatrz koniec swiata.
Nic na to nie poradze ze kocham moje wnuki ,kwiaty i teraz Was za to ze jestescie.

Pracuje na poltora etatu wiec znam duzo ludzi ale tutaj ludzie samolubni.zimni,wielotwarzowi komu sie tam chce uprawiac ogrodek i jest mi smutno bo nie mam z kim o tym porozmawiac.
Na ogrod tez nie mam za wiele czasu ale zawsze jakos tam znajde chwilke.
Narazie tyle nie bede juz Was nudzic i prosze mi pozwolic zostac z Wami przyzekam bede grzeczna
Slowo!!!!!!!
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
magdziam 20:28, 15 lis 2012


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Witaj, podobnie jak i ja Ty też dzisiaj zalogowałaś sie na ogrodowisku. Zdjęcie przepiękne, w Stanach na taką jesień mówi się Indiańskie Lato. Czekam na następne widoczki z Twoich okolic
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Bogdzia 20:33, 15 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to się wyjaśniło skąd te szare wiewiórki. Odetchnełam z ulga że nie ma ich jeszcze w Polsce choc w Europie juz sa. Niech lepiej zostana w Ameryce choc współczuję Ci bardzo tych szkód jakie robią. Fajnie że znów jest ktoś spoza Polski. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardenarium 20:49, 15 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo się cieszymy, że jesteś, a zobaczysz że obecność u nas pozwoli Ci przebywać i rozmawiać o kwiatach i ogrodach do woli. Bardzo to wszyscy lubimy. Mamy osoby z Francji, Norwegii, Niemiec, Danii, Holandii - ale z USA jesteś pierwsza i bardzo nam się przyda to co opowiesz jak to jest z tymi ogrodami w Ameryce, czy tylko liczy się pogoń za wiadomo czym, czy też człowiek nieco się pochyla nad złamanym kwiatkiem? Ty na pewno

Jakbyś chciała nas poznać bliżej, chociaż kilka osób to obejrzyj sobie to

http://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13,1,1,387401,0.html
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies