Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Madzenka 09:44, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zeta napisał(a)
Jesssssss piękny ten żywopłot grabowy .....cuuudoooo


Buziam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 10:16, 06 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Hortensje, trawy, róze, żywopłot, mogłbym długo wymieniać wszystko przepiękne.
Mój ulubiony ogród
Moja siotra jest tak zachwycona i powiedziała, że chce mieć taki i żaden inny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Milka 10:39, 06 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam w sobotę, pogoda jest, zapewne tyranie odchodzi
rób fotki, bo teraz jest ciekawie na ogrodzie, zwłaszcza z twoimi różami
buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anula_wn 11:26, 06 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
przyszłam pochwalić avaterek !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Madzenka 11:32, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
Witam w sobotę, pogoda jest, zapewne tyranie odchodzi
rób fotki, bo teraz jest ciekawie na ogrodzie, zwłaszcza z twoimi różami
buziaki


Irenko jeszcze nie tyram, na razie sprzątam i relaksuję sie na forum, ale za chwilę zmykam do ogrodu i będę biegać w stroju ku zgorszeniu sąsiadów Kurcze córka w pracy musze sama sprztać

Dzisiaj planuję przemeblowanie tarasu z donicami, ciecie irokezów grabów, stożkowanie grabów, dokkulkowanie bukszpanów, opryski roundapem kostki brukowej, podlewanie previcurem, oprysk miedzianem chorych roślin i sprzątanie podjazdu......
Zbaczymy co dam radę zrobić....
Budują mi drogę i mój podjazd jest cały zabłocony... Tylko czy jest sens sprzątać ... Tylko z "grubsza" bo jeszcze z dwa tygodnie będą szaleć z błotem na mojej drodze . Ale potem będzie pieknie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, bo wreszcie nasze osiedle będzie mialo cywilizowany wygląd. Gdyby jeszcze chwasty na jednej dzialce były koszone....
No coż. Jesienią będzie częściowe zakładanie rabaty za płotem przy drodze. Graby wreszcie dostaną berberysowe bordowe skarpety a w przyszym roku może przemaluję elewację na bialo lub bardzo jasno szary
Jupi jaj
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:33, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Hortensje, trawy, róze, żywopłot, mogłbym długo wymieniać wszystko przepiękne.
Mój ulubiony ogród
Moja siotra jest tak zachwycona i powiedziała, że chce mieć taki i żaden inny


Ciężar odpowiedzialności za ogród siostry mnie przygniótl ale jestem dumna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:33, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
przyszłam pochwalić avaterek !!!


Muszę nowe zdjęcie zrobić lub wróce do tulipanów. Idę do Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 11:49, 06 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)


Chemia poprawiła trochę
W ubiegłym roku w II turze dostala się na tę uczelnię ale byliśmy na wczasach i nie zożyła dokumentow bo myślała, że nie ma szans.... Więc w tym roku raczej się nie stresujemy
Aktualnie w ramach procesu wychowawczego pracuje w wakacje w sklepie. Pojechała na jeden dzień do Gdyni na Openera i dzisiaj na 6:00 do pracy ha czuje wreszcie jak cięzko jest zaroboć na borówki i łososia
A ja się cieszę bo widzę ze bardzo odpowiedzialna jest i rozładowanie dwóch palet piwa lub stanie przy kasie nie sprawia problemu.... Wprawdzie z biotechnologią nie ma to żadnego związku ale uczy obowiązkowości. A szefową ma że hej... Mamusia w porówaniu z nią to sama łagodność


A widzisz coś mi się tłukło po głowie, że o biotechnologię chodziło dlatego pomyślałam o biologii....
...no to faktycznie bez stresów do tego podchodzicie.... u mnie do czwartku czekamy na ogłoszenie wyników....nie wiem czy się boję więcej ja czy Syn....
....u mnie Młody na kasie siedzi...od stycznia sobie w weekendy dorabia, teraz w wakacje częściej....nigdy nie miał problemów z oszczędzaniem....tym bardziej cieszy go własny grosz....
....gorzej z Młodą.... ze złożeniem cv zbiera się 4 tygodnie, a sama chciała iść do pracy...i z oszczędzaniem u niej gorzej...a szefowa "kosa", by się mojej przydała

....miłej soboty życzę....obfoć proszę swoje Austinki, bom ciekawa jak u Ciebie się sprawują i jak kwitną....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
eda 11:50, 06 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
chodzę i chodzę mówisz że kiedys będzie tu pięknie dla mnie jest przeslicznie a co będzie później to ho ho dobrą ręke masz pięknie wszystko rosnie Mażenko pozdrawiam serdecznie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
JulkAd 11:51, 06 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)


Irenko jeszcze nie tyram, na razie sprzątam i relaksuję sie na forum, ale za chwilę zmykam do ogrodu i będę biegać w stroju ku zgorszeniu sąsiadów Kurcze córka w pracy musze sama sprztać

Dzisiaj planuję przemeblowanie tarasu z donicami, ciecie irokezów grabów, stożkowanie grabów, dokkulkowanie bukszpanów, opryski roundapem kostki brukowej, podlewanie previcurem, oprysk miedzianem chorych roślin i sprzątanie podjazdu......
Zbaczymy co dam radę zrobić....
Budują mi drogę i mój podjazd jest cały zabłocony... Tylko czy jest sens sprzątać ... Tylko z "grubsza" bo jeszcze z dwa tygodnie będą szaleć z błotem na mojej drodze . Ale potem będzie pieknie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, bo wreszcie nasze osiedle będzie mialo cywilizowany wygląd. Gdyby jeszcze chwasty na jednej dzialce były koszone....
No coż. Jesienią będzie częściowe zakładanie rabaty za płotem przy drodze. Graby wreszcie dostaną berberysowe bordowe skarpety a w przyszym roku może przemaluję elewację na bialo lub bardzo jasno szary
Jupi jaj


A komarów siem nie boisz?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies