Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

anula_wn 12:21, 06 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Marzena2007 napisał(a)


Muszę nowe zdjęcie zrobić lub wróce do tulipanów. Idę do Ciebie


przecież to jest fajne !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Milka 12:51, 06 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)


Irenko jeszcze nie tyram, na razie sprzątam i relaksuję sie na forum, ale za chwilę zmykam do ogrodu i będę biegać w stroju ku zgorszeniu sąsiadów Kurcze córka w pracy musze sama sprztać

Dzisiaj planuję przemeblowanie tarasu z donicami, ciecie irokezów grabów, stożkowanie grabów, dokkulkowanie bukszpanów, opryski roundapem kostki brukowej, podlewanie previcurem, oprysk miedzianem chorych roślin i sprzątanie podjazdu......
Zbaczymy co dam radę zrobić....
Budują mi drogę i mój podjazd jest cały zabłocony... Tylko czy jest sens sprzątać ... Tylko z "grubsza" bo jeszcze z dwa tygodnie będą szaleć z błotem na mojej drodze . Ale potem będzie pieknie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, bo wreszcie nasze osiedle będzie mialo cywilizowany wygląd. Gdyby jeszcze chwasty na jednej dzialce były koszone....
No coż. Jesienią będzie częściowe zakładanie rabaty za płotem przy drodze. Graby wreszcie dostaną berberysowe bordowe skarpety a w przyszym roku może przemaluję elewację na bialo lub bardzo jasno szary
Jupi jaj


Marzenko, chyba nie zgorszysz sąsiadów...raczej wyjdą na ogród coś robić i podziwiać ciebie w twoich pięknych włościach
plany, że ho, ho! nie wiem, jak ty to potrafisz wszystko, zapisuję się na lekcje u ciebie, bo mnie plany się rozjeżdżają, zwłaszcza wykonanie długiej listy
chyba lunie, więc nie wiem, co z twoim opryskiem?
z drogi cieszę się razem z tobą, w końcu po równym i bez kurzu, odetchniesz i ubędzie roboty

mnie coś użarło w piątek, noga jak bania od kostki do pół łydki, boli jak cholera, wczoraj nie mogłam chodzić, nawet na pogotowie pojechałam, ale jak zobaczyłam tłum, zwiałam..leczę się sama, jak się pogorszy, znowu pojadę
albo pająk, albo szerszen, no to jest tak, jak w chaszcze się włazi!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Loosiuu 14:33, 06 lip 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzena2007 napisał(a)

Uwielbiam też ich liście, są mniejsze niż grabu pospolitego....
Ale wczoraj widziałam żywopłot z czerwonego buka...... O matko..... Chora jestem... Chyba w podjeżdzie będą buki........

Hahaha! Znam to! Mam identycznie. Myślę co zrobić z bukiem 'Purle fountain', bo kusi mnie na trzy graby fastigiata, a jak ma się tak dziwnie przebarwiać to wiem, że będzie mnie denerwować kiedyś!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
gusiarz 14:43, 06 lip 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Madżen - jaki świetny avatarek!!! Nie zmieniaj plissss!!! Ja zawsze mówię, że tyś jest jak słoneczko I na tym avatarku wypisz wymaluj słoneczko łepetynkę przeciska przez zieloną ścianę a promyczki zostawiło za sobą!!! Kocham to zdjęcie - proszę usilnie o wklejenie go u mnie w wątku!!! Pissssss

PS
Madźenko - kuknij do mła - ja ws. cięcia grabuków mych
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Konstancja30 15:02, 06 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
avatarek świetny ... a ja dziś w szkółce organoleptycznie stwierdziłam, że graby som !!! mi przeznaczone ... graby ... miłorzęby i brzoza ...

hakone w mieście Kielce nie ma ... foch ...

zmykam do robienia czegoś poza piciem kawy ... ale wrócę na spektakl grabowy ... Madżen obfoć mi ten żywopłot do bólu i możesz wklejać u mnie od razu )))) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
20:03, 06 lip 2013
cytuje Kondzia
pokaże jak bedzie co pokazywać

i jednak idę w twoim kierunku, chcialabym aby cały sezon coś kwitło , raczej front zrobię bardziej uczesany i elegancki ogrodowiskowy mi się marzy

jak wy tu mówicie .....ja narazie jestem w ciagłym niedoczasie...jeszcze nie byłam na wakacjach to dopiero za trzy tygodnie ale bilety już kupiłam .......jedno co to focę to juz duży postęp
20:10, 06 lip 2013
awatark...hmm.... musisz jakoś pociąć to zdjecie bo za mała głowa i wygląda jakby z kapieli błotnej wystawała

czytam ze ci droge robią ...gratuluje...przynajmniej wiesz ze to ostanie dni błota....... u mnie wpisali jesienią do budżetu na ten rok ale w marcu wypisali może w najblizszej pieciolatce sie doczekam
Bogdzia 21:03, 06 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajnie ze sie doczekałas prac drogowych , potem juz zawsze bedzie lepiej, żeby Ci tylko podatku adiacenckiego od wzrostu wartości nie policzyli bo oststnio na to moda nastała.Pozdrówka. Avatarku nie zmieniaj , mnie sie bardzo podoba.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 21:15, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdziu nie strasz mnie

Eee tam czekam zatem cieprliwie na zdjęcia metamorfozy ogrodu i trzymam kciuki

Izuś zdjęcia żywopłotu jutro bo był cięty na koniec dnia...

Gusiarz zaraz wkleję dla ciebie zdjęcie buka ciętego na płasko

Filip - buki mi strasznie atakują mszyce i to mnie powstrzymuje przed szaleństwami bukowymi. Dzisiaj pryskałam nów te wstrętne mszyce


Irenko - na ukąszenie koniecznie weź jakiś antyhistaminik: cetryzynę lub loratadynę są dostępne bez recepty. wszystkie opryski wykonałam bo nie padało. raczej jak moja mama mówi - jak ksiądz kropidłem
Droga za płotem - jak ja się cieszę!!!

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:16, 06 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
chodzę i chodzę mówisz że kiedys będzie tu pięknie dla mnie jest przeslicznie a co będzie później to ho ho dobrą ręke masz pięknie wszystko rosnie Mażenko pozdrawiam serdecznie


Edytko w ogrodzie zawsze jest coś do roboty i poprawy i to jest fajne

Witaj !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies