Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 09:19, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)
Poidelko rewelacyjne !
To chyba nie turkucie jak masz inne foto to wrzuc


Ola, tak masz rację....to nie turkuć. To świerszcz
Złapalam dwa świerszcze i dwa turkucie - ich fotki już nie zrobiłam bo mnie te mniejsze zaintrygowaly
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Juzia 09:33, 01 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
Basia_KRK napisał(a)

Magda, mam pytanie o ten murek pod ogrodzeniem. Mam u siebie podobnie, zastanawiam się, jak go zasłonić? Czy w ogóle go zasłaniać? Może trzeba po prostu uznać, że to element architektury ogrodu? Mam u siebie naprawdę niewiele miejsca by coś jeszcze wcisnąć pomiędzy taki murek a pierwszy rząd nasadzeń.. Mniej więcej tak, jak u Ciebie na zdjęciu.


Jak chcesz zasłonić tylko murek, to może trzmielina lub bluszcz ?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dominika11 09:45, 01 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Magda70 napisał(a)
jakie tu masz kulki, tzn z jakich roslin, bo ja slepa
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Magda70 09:45, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Aggaa napisał(a)
Osz Tyyyy. Ale piękne poidełko. Czad normalnie


Basia_KRK napisał(a)
OMG, genialne! i jaka super nowoczesna forma!


Nowa12 napisał(a)
Pomysłowe poidełko. Czasem niewiele kasy potrzeba a coś fajnego można zrobić.


Dzięki dziewczyny
Też nam się ono bardzo podoba... fajnie jest móc samemu coś zrobić co tak potem cieszy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:46, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Johanka77 napisał(a)


Zachwyty poranne zostawiam.

Ta irga to już Ci nieźle zarosła żwirek. Jaka zmiana!

A Twoje stipy to czym karmisz, ja przepraszam!?!
No pottfforry!!


Asia, stipy nic nie dostają. Nawet nawozu w tym roku nie widziały. Zwłaszcza te w ścieżce...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:48, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Basia_KRK napisał(a)

Magda, mam pytanie o ten murek pod ogrodzeniem. Mam u siebie podobnie, zastanawiam się, jak go zasłonić? Czy w ogóle go zasłaniać? Może trzeba po prostu uznać, że to element architektury ogrodu? Mam u siebie naprawdę niewiele miejsca by coś jeszcze wcisnąć pomiędzy taki murek a pierwszy rząd nasadzeń.. Mniej więcej tak, jak u Ciebie na zdjęciu.


Basia, wiesz co...kiedyś mialam plan aby ten murek przemalować- aby nie szpecił. Teraz to ja już się do niego przyzwyczaiłam i mnie nie denerwuję. Jest i tyle... Co nie znaczy , że za jakiś czas jak się będę nudzić to będę się znów zastanawiać co z nim zrobić. Ale na chwilę obecną tak jak piszesz...traktuję to jako element architektury
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:49, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Juzia napisał(a)
ALe wyczes!!!!!



beta napisał(a)
Ale czad
Wyszlo mega


haha buziaki!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:50, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
popcorn napisał(a)
Madzia bosko!!!
Podstawa od słupa aka wał i podstawa teraz i poidełko - rewelacja!!!
Pokaż hamak jak bedzie gotowy? Też nas czeka taka operacja

buziaki!!!



Dzięki Karola
Do hamaka słupy pomalowane...w piątek będzie próba generalna
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:52, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dominika11 napisał(a)
jakie tu masz kulki, tzn z jakich roslin, bo ja slepa


Na samym początku były tylko tuje danica, one są w rzędzie posadzone. A potem porozrzucałam kule cisowe i bukszpanowe.
W chwili obecnej powoli wywalam kulki tujowe. Jedna już aut zrobiła. Są brzydkie bo trawy je dotykają i brązowieją w tym miejscu.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:55, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kochani, szukam niezawodnych roślin kwitnących na bialo, fioletowo, różowo i niebiesko... Aby się nie rozłaziły i nie siały na potęgę.
Np piwonie, czyściec, rozchodnik,

Jarzmianki już np nie bo się sieją...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies