Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Syla 11:16, 05 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Magda70 napisał(a)
Heh Aga...z tym trzepaniem to nie pomysłałam...zobaczę jak mi rozplenice ruszą to może zakryją igiełki...
Warzywniak kopiuj jak Cię najdzie...a coś czuję, że Cię najdzie...

A i odezwali się ze szkółki..doślą brakujące 2 sadzonki miło z ich strony...

ps. u mnie znów słońce, niebieskie niebo


zazdraszczam pogody .... u mnie liczę jeszcze na pogodę ducha .... obym nie ostygła a ten warzywnik to mi w głowie utkną i lokalizuję miejsce w ogrodzie co by , choć by trzy sztuki takowego powstały ....Nawet mam zamysł przenieś moje Nova Zemble w inne miejsce ogrodu a choćby dookoła jednego ogrodu zimowego ??? no dumam , dumam ..... ciesz się z pogody .... buziam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Wieloszka 11:20, 05 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Magda70 napisał(a)


ps. u mnie znów słońce, niebieskie niebo

Oszszsz!!!! Nie drażnij się z nami Nie ma sprawiedliwości na tym świecie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Magda70 11:28, 05 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No co...ja na pogodę nie mogę narzekać...słowo!

Co nie wejdę na wątek to wszyscy o deszczu piszą...a ja muszę pochwalić słonko, że jest...
dmucham troszkę w Waszą strone...ale troszkę...bo jak za mocno dmuchnę to może się to dla mnie źle skończyć...

Syla dumaj nad warzywniaczkiem ...bo warto
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ka1sia 11:50, 05 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
No to dmuchałaś Madzia chyba calkiem porządnie, bo i u mnie coś jakby zaświeciło ciekawe na jak długo? Pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Gabrysia_ 11:56, 05 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzia...no ja bym na miłorzęby szybko nie liczyła,toż modrzewie to jakieś nie zniszczalne bestie są,mój zmienił po raz kolejny miejsce ( dokładnie 4 raz,w dwa tygodnie) i ma sie bardzo dobrze
Ale tak jak pisze Aga,te igiełki w żwirku do szału mnie doprowadzały,więc przeniosłam go na tyły i rośnie w korze
____________________
ocia79 11:59, 05 cze 2013


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
u mnie też słońce
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Gabrysia_ 15:35, 05 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Magda70 napisał(a)


najładniesze sadzonki to carexy the beatles.. ale reszta urośnie...jutro podleję nawozem...dziś bylo opryskiwanie modrzewi...



Znalazłam Beatlesy
...masz może fotkę całej rabaty,ale od przodu?
____________________
Magda70 15:41, 05 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gdzieś mam chyba w domu...a jestem w pracy, i dziś nie dam rady zrobić bo zajęte mam popołudnie...może w czwartek pstryknę...to Ci pokaże..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 18:45, 05 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magdo oddawaj słońce!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
butterfly 21:31, 05 cze 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
O, Magda, już rabatę zrobiłaś !!! Ślicznie wyszła - i to są Beatlesy z trawki.pl, tak ?
Ja jeszcze czekam - i tak w sumie miejsce nie gotowe to mi się tak nie śpeszy - ale w czerwcu musze ją zacząć przynajmniej.

A warzywniak....boski.... i naprawde nadaje sie do jakiegoś pisma z ogrodami popisowymi
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies