Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 08:45, 07 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
asc napisał(a)
No tak.. u Ciebie przymrozków takich nie było to kurczak żółty, a mój jak do rosołu Ale dobrze, zę modrzewie maja igiełki.. jeszcze nie będzie zimy


Nom....wszystko się zgadza Aniu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
gusiarz 08:45, 07 paź 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdzik - cudnie, cudnie.... mistrzostwo świata. Powalił mnie pas z rozplenicą... modrzewie będą wyglądać jakby unosiły się na ziemią, gdy one zakwitną!!! Fantastyczny pomysł!!!

I baaardzo uroczo prezentują się turzyce... zielono - brązy .... chyba zgapię

Ja wreszcie po weekendowych ekscesach urodzinowych jednej z pociech.... ufff - przedwczoraj zlot babć i dziadków i cioć i....ufff a wczoraj już goniłam resztką sił na dziecięcym party mam zdecydowanie za słabą kondycję - i w ogrodzie teżnic nie zdziałałam- tylko domowo, a takie słoneczko piękne było w sobotę

Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Gabrysia_ 08:58, 07 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzia....wreszcie fotki SOM
...modrzewiowa się już fajnie rozrosła,trawki są widoczne...pamiętam jak je sadziłaś i z lupą szukałyśmy
Podoba mi się bardzo Miłorząb z trawkami...super!
____________________
Magda70 09:17, 07 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gusiarz napisał(a)
Magdzik - cudnie, cudnie.... mistrzostwo świata. Powalił mnie pas z rozplenicą... modrzewie będą wyglądać jakby unosiły się na ziemią, gdy one zakwitną!!! Fantastyczny pomysł!!!

I baaardzo uroczo prezentują się turzyce... zielono - brązy .... chyba zgapię

Ja wreszcie po weekendowych ekscesach urodzinowych jednej z pociech.... ufff - przedwczoraj zlot babć i dziadków i cioć i....ufff a wczoraj już goniłam resztką sił na dziecięcym party mam zdecydowanie za słabą kondycję - i w ogrodzie teżnic nie zdziałałam- tylko domowo, a takie słoneczko piękne było w sobotę

Pozdrawiam


Aga...mistrzostwo to u Ciebie!
Turzyce - zielone z brązem też się mi widzą i to bardzo i czekam aż się przyszłym roku zagęszczą. Już nawet dostały papu jesienne. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą

Ty sobie dziś odpoczywaj po tych ekscesach weekendowych...pamiętam to szaleństwo...zwłaszcza dziecięce party - jak ja nie mogłam doczekać się zakończenia hahaha

Nalewkę winogronową nastawiłam - jak już pewnie doczytałaś.
Mietówka musi poczekać....bo mięty mam chyba za mało (suszyłam wcześniej)
Wiem, że z suszonej też można ale...wolę ją na herbatkę zostawić...
Tak w ogóle to chyba jestem w "niewczasie" a nie miałam żadnej imprezki...

Pozdrówka..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:19, 07 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabrysia_ napisał(a)
Madzia....wreszcie fotki SOM
...modrzewiowa się już fajnie rozrosła,trawki są widoczne...pamiętam jak je sadziłaś i z lupą szukałyśmy
Podoba mi się bardzo Miłorząb z trawkami...super!


SOM wreszcie

A miłorzęby są dwa...mam dwie bliżniacze prawie rabaty z miłorzębami i trawkami...ale na drugiej trawki mniejszcze...poczekam zatem do wiosny

pozdrówka również

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 12:04, 07 paź 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej! zaglądam, pozdrawiam!
trawki boskie
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 20:26, 07 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Listę obecności podpisuję mimo zlasowanego mózgu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 20:32, 07 paź 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
To i ja się pod Marzenką podpisuję
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda70 20:46, 07 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No dziewczyny...to mi się podoba
to kilka fotek za to wrzucę
Na pierwszy rzut kompostownik...taki mega jak mój M już zacznie robić to ho ho... no i oczywiście na szaro malnięty... Deski z przodu są na wkręty...M bedzie wykręcał aby przemieszać...zobaczymy jak to zda egzamin...tak czy siak on będzie mieszał





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:54, 07 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Warzywniak prawie opustoszał. Teraz tylko raczej jako przechowalnik robi.
A posadziłam wczoraj czosnek jadalny pierwszy raz więc zobaczymy co z tego wyjdzie...





pomidorki żółte...ciekawe czy zdążą się wybarwić...ma być ciepło więc może? Burak lisciasty pięknie wybarwiony...



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies