Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

romka 10:13, 21 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
witaj Sylweczko
wpadłam do Ciebie i przepadłam niby 80 stron, ale trzeba czasu tym bardziej, że drugi wątek zupełnie mi nie znany
czekam na wiosnę, bo mam wielką ochotę znów zobaczyć Cię a akcji!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Bogdzia 12:52, 21 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Z rewizytą przyszłam. Widze że prawie jestem na bieżąco, nie jest źle. Miłego pobytu na Gardenii.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
baraga1904 18:26, 21 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...jestem na bieżąco

...pozdrowienia zostawiam i udanego wyjazdu...
Syla 19:46, 21 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nic się nie dzieje , stron nie przybywa ..... hehehe no to się nie dziwię, że u mnie można jeszcze być na bieżąco
Buziaki dziewczyny !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Bogdzia 19:48, 21 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Syla napisał(a)
Nic się nie dzieje , stron nie przybywa ..... hehehe no to się nie dziwię, że u mnie można jeszcze być na bieżąco
Buziaki dziewczyny !!!


Ale na wiosnę pewnie sie będzie działo i bedzie trudno byc na bieżąco ,szczególnie u Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 22:53, 21 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Sylwia życzę miłych wrażeń na Gardenii będzie tam was sporo to i atmosfera będzie super powodzenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
aga_k 10:20, 22 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Życzę udanej wyprawy, nie zapomnij aparatu, czekamy na relację z Gardenii oraz Waszego spotkania Buziaki
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
baraga1904 10:37, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Syla napisał(a)
Nic się nie dzieje , stron nie przybywa ..... hehehe no to się nie dziwię, że u mnie można jeszcze być na bieżąco
Buziaki dziewczyny !!!



..no tak...Wątek zaczął drugi tysiąc , a właściwie kończy pierwszą setkę drugiego tysiąca jako jeden z niewielu na forum i nic sie nie dzieje???? ja wszędzie mam zawsze zaległości...
Syla 16:42, 22 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Muszę oznajmić , że z wyjazdu na Gardenię się wycofałam .......warunki do jazdy mnie przeraziły ..... nie chcę ryzykować .....Okropnie sypie , wieje ...... bojam się ....... Mam nadzieję , że wybaczycie moją słabość ..... Może druga grupa Krakowska dopisze ..... choć jak widzę co się nadal dzieje za oknem to mam wątpliwości ...... no ale może będą mieć więcej odwagi ...... Pozdrawiam dziewczyny !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kraania 17:57, 22 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Syla napisał(a)
Muszę oznajmić , że z wyjazdu na Gardenię się wycofałam .......warunki do jazdy mnie przeraziły ..... nie chcę ryzykować .....Okropnie sypie , wieje ...... bojam się ....... Mam nadzieję , że wybaczycie moją słabość ..... Może druga grupa Krakowska dopisze ..... choć jak widzę co się nadal dzieje za oknem to mam wątpliwości ...... no ale może będą mieć więcej odwagi ...... Pozdrawiam dziewczyny !!!


Sylwia brawo za rozsądek! jeśli nie czujesz się na siłach nie ma co pakować się w takie trudne warunki.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies