Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Same wątpliwości

Pokaż wątki Pokaż posty

Same wątpliwości

asica 21:55, 10 cze 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Zastanawiałam się co się z Gosią dzieje, nic nie pokazuje, niczym się nie chwali, chyba dała spokój z przedogródkiem ... A tu proszę wyskakuje Gosia z przepięknie urządzonym, prawie skończonym przedogródkiem.Piękne nasadzenia, trawa jak w fotoshopie pomalowana. Świetnie obmyślone proste linie.

Co pod płot? Zajrzyj do ogrodu kreską malowanego na gardenarium. Nic tylko zaczerpnąć tam inspiracji. Ja obstawiam trawy, bo uwielbiam. Ale cóż Ci doradzać.. tyle głosów różnych, a Ty sama znakomicie sobie poradziłaś
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
margi 23:16, 10 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Dzięki że zaglądacie poszukam inspiracji jak będą problemy to ponowię pytanie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 07:38, 12 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
M się spiera nie chce Derenia ale mi się rymło co myślicie o Trzmielinie?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 07:53, 12 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Agnieszko- mąż poczytał i mówi,że Derenie to duże krzaczory wyrosną może jakieś wskazówki dasz?
Gosiu- o Horti myślałam wcześniej pod płotem ale tam mam już 7 szt nie chcę przedobrzyć
Asiu- trawa to też jest myśl nie wiem co posadzić aby weselej się zrobiło a ogród z kreską muszę obejrzeć z uwagą.Dzięki za podpowiedzi i proszę o więcej
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 09:39, 13 cze 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Przy brzegach trawnika tam gdzie puste miejsce i tam gdzie wiśnia to faktycznie trawki by się przydały, takie wylewające się z rabaty w jasnym kolorze, a pod płotem...hyyy...a może powojniki na siatkę albo ta trzmielina żółta. Z tą trzmieliną to niegłupi pomysł, brakuje koloru żółtego, który by rozjaśnił i kontrastował z bordowym i ciemną zielenią.
Ślicznie jest, trawka imponująca, ogrodowiskowy przedogródek
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
margi 15:18, 13 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Posadziłam 5 trawek Prairie Fire koło wisienki w kwadratach też są,przy siatce mam 3 miskantyMorning Light.Trawki kupowałam póżno w szkółkach mieli braki nie dostałam Evergold będę uzupełniać. Kiedy mi ta Trzmielina urośnie aby była trochę widoczna?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
asica 19:25, 13 cze 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3384-glupi-ogrodnik-musi-sie-uczyc-od-innych#
Danusia poleca tu derenia, u mnie pod pracą rośnie, faktycznie wyrósł ogromny, sięga okna wysokiego parteru, ale sądzę, że można go ciąć
trzemieliny rosną szybko. Ślicznie Ci to wychodzi.
Morning Light to chyba najładniejszy miskant - gdzie go kupiłaś? Ja mam jednego, kiedyś szukałam więcej, ale nie było.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
margi 10:22, 14 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Zamawiałam go w Trawkach.pl ale miał braki musiałam czekać następnym razem trzeba wcześniej i możemy się skrzyknąć razem ,zaoszczędzimy na przesyłce
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 10:14, 16 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Przedogródek zakończony przy sypaniu kamienia trochę trawka nam się zdeptała, wyszło tak
Rośliny jeszcze są malutkie i efekt jest mierny może jakieś pomysły mi podsuniecie to jeszcze mogę dosadzić.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
asica 21:03, 16 cze 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Ale fajnie Gosiu wyszło. A co posadziłaś w korze pod ogrodzeniem? Stąd nie widać Sąsiadom chyba oczy wyszły? hehe
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies