Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

marysia_kielar 09:50, 27 lip 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Marysiu bardzo chętnie podzielę się swoimi :* Ja też bardzo je lubię
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
Gardenarium 09:57, 27 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziewczyny jedziecie w sobotę do Rzeszowa? "Sosnowo" zaprasza

Zbyszek jedzie i nie tylko Jakby co wypowiedzcie się pod tym linkiem

http://www.ogrodowisko.pl/watek/817-zlot-ogrodowiska-w-sosnowie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
danuta_ 21:27, 01 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Marysiu, i Tobie chciałabym gorąco podziękować za odwiedziny i pachnące prezenty - Zbysiowi już pisałam, Tobie powtórzę: stoją w widocznym miejscu przypominając o tym miłym spotkaniu Przesyłam pozdrowienia od mojej Teściowej
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
maria_kalino... 20:28, 02 sie 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Danusiu, jeszcze raz gorąco dziękuję za tak miłe przyjęcie. Jestem zachwycona Twoim ogrodem. Zdopingowałaś mnie do zrobienia porządku pod moim świerkiem. To jest duże drzewo i tam zrobiłam skalniak, ale żle dobrałam rośliny i w tej chwili nie wygląda to ciekawie.Muszę zacząć od nowa. Cieszę się, że jesteś zadowolona z prezentu.Twojej Teściowej dziękuję za pozdrowienia i przesyłam wzajemne.Jeszcze raz Danusiu pozdrawiam Was i myślę, że jeszcze się kiedyś spotkamy.
____________________
Maria - Moje krzewy
danuta_ 21:03, 02 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
maria_kalinowska napisał(a)
Danusiu, jeszcze raz gorąco dziękuję za tak miłe przyjęcie. Jestem zachwycona Twoim ogrodem. Zdopingowałaś mnie do zrobienia porządku pod moim świerkiem. To jest duże drzewo i tam zrobiłam skalniak, ale żle dobrałam rośliny i w tej chwili nie wygląda to ciekawie.Muszę zacząć od nowa. Cieszę się, że jesteś zadowolona z prezentu.Twojej Teściowej dziękuję za pozdrowienia i przesyłam wzajemne.Jeszcze raz Danusiu pozdrawiam Was i myślę, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Oczywiście, że musimy się spotkać, Zbysiu juz obiecał, że wpadnie, więc może razem zajrzycie przy okazji?
Jakie zmiany planujesz pod świerkiem ?
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
zbigniew_gazda 21:09, 02 sie 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Danusiu a nie mówiłem? Krysia chce się brać za łopatę a Marysia za świerka po odwiedzinach u Ciebie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
danuta_ 21:15, 02 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
zbigniew_gazda napisał(a)
Danusiu a nie mówiłem? Krysia chce się brać za łopatę a Marysia za świerka po odwiedzinach u Ciebie.

Fajnie Zbysiu, cieszę się , że coś Was zainspirowało - może Marysia pod świerkiem chce hosty posadzić ?
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
marzena 22:09, 02 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Marysiu ! co nowego u Ciebie od spotkania w Sosnowie ?
krzewy oczywiscie piekne u Ciebie, czy masz znow jakieś nowości ?
floksy cudowne, muszę się w nie zaopatrzyć !
____________________
marzena O....!
maria_kalino... 00:20, 03 sie 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Witaj Marzenko.Poprawiła się nam pogoda więc pracy nie brakuje.Dzisiaj siedzę długo ponieważ robię duże pranie korzystając z zapowiedzi, że jutro będzie słoneczko i wszystko wyschnie w ogrodzie.Jutro robienie przetworów na zimę, szkoda żeby się owoce zmarnowały. Zimą wszystko smakuje i przypomina lato.Teraz śliwki węgierki,mirabelki, a za chwilę jeżyna bezkolcowa, która wyjątkowo obrodziła.Mile Was wspominam po spotkaniu w Sosnowie, było super, to była dla mnie taka lekcja w plenerze. Zawsze można coś podpatrzeć, zapytać i zastosować u siebie.Jestem pod wrażeniem Danusi ogrodu i Jej wkładu pracy , ale efekt jest imponujący.













Serdecznie Cię Marzenko pozdrawiam i życzę dużo słoneczka i długiego lata.
____________________
Maria - Moje krzewy
monteverde 00:32, 03 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marysiu piękny hibiskus
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies