Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

grembosia 17:19, 18 gru 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Zeto, pięknie i spokojnie u Ciebie. Fajnie, że masz sporo czasu, by poświęcić się ogrodowi, on Ci się wspaniale odwdzięcza.
Ja tak ubolewałam nad długim podjazdem (13m), ale jak przeczytałam o Twoich 108m, to jestem pełna podziwu, że sobie z odśnieżaniem radzisz. Dobrze, że macie terenówkę, bo moje auto ma bardzo niskie podwozie i mam przez to sporo problemów. Latem muszę kupić coś wyższego.

A, jeszcze muszę wspomnieć o psiaczkach- cudowne.
Ja miałam podobnego, jednak latem odszedł w wieku 13 lat. Wielki smutek pozostał...
Latem, przed przeprowadzką do nowego domu, zamierzam wziąć jakiegoś kundelka ze schroniska

Pozdrawiam cieplutko właścicielkę tego pięknego zakątka
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Zeta 17:51, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Asc ta Lilia to był prezent , nie widać ale ona w doniczce stoi heh dostałam takie trzy. Teraz cebule przetrzymuje może coś na wiosnę z tego będzie. Bardzo mi się u Ciebie podoba a rabaty mimo twojego braku czasu wyglądają super. Zresztą chyba taki misz masz dodaje im naturalności.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Welka 18:01, 18 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Jestem pierwszy raz u ciebie, ale będę częściej zaglądać, bo bardzo mi się podoba - pieski, "kamyki", pomysły z nasadzeniami i duuuuża działka. A wianki i świąteczne ozdoby piękne.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Zeta 18:08, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
grembosia napisał(a)
Zeto, pięknie i spokojnie u Ciebie. Fajnie, że masz sporo czasu, by poświęcić się ogrodowi, on Ci się wspaniale odwdzięcza.
Ja tak ubolewałam nad długim podjazdem (13m), ale jak przeczytałam o Twoich 108m, to jestem pełna podziwu, że sobie z odśnieżaniem radzisz. Dobrze, że macie terenówkę, bo moje auto ma bardzo niskie podwozie i mam przez to sporo problemów. Latem muszę kupić coś wyższego.

A, jeszcze muszę wspomnieć o psiaczkach- cudowne.
Ja miałam podobnego, jednak latem odszedł w wieku 13 lat. Wielki smutek pozostał...
Latem, przed przeprowadzką do nowego domu, zamierzam wziąć jakiegoś kundelka ze schroniska

Pozdrawiam cieplutko właścicielkę tego pięknego zakątka


Dziękuje za wizytę. Ja jestem straszną psiarą. Powiem Ci jedno na brak psiaka najlepszy jest drugi psiak
Ja moją jedną psinę kupiłam na giełdzie w Lublinie pojechaliśmy tam z mężem ( wtedy chłopakiem) po lusterko do samochodu. Stała tam w 32 stopniowym ukropie na asfalcie no poprostu prosiła się żeby ją wziąść. Była strasznie wychudzona, teraz moja księżniczka wygląda sto razy lepiej, zresztą ma kompana do miski więc z zazdrości też wcina.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 18:10, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam!
Jestem pierwszy raz u ciebie, ale będę częściej zaglądać, bo bardzo mi się podoba - pieski, "kamyki", pomysły z nasadzeniami i duuuuża działka. A wianki i świąteczne ozdoby piękne.
Pozdrawiam


Witam i zapraszam ............ A dzialka no duuuuuuża aż czasami myśle ze trochę za duża , no ale taka była.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 18:17, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Tak sobie myśle ....... Właściwie mój ogród zaczął się od tego, że moja mama, która ma 20 letni już ogród zaczęła się pozbywać roślin. Nie miała już siły się nim zajmowač , więc przejmowałam od niej wszystko co mi dała. Tak powstały łany funkii i bergenii, barwinek zwinęłam z pobliskiego lasu uppppsss. Niedługo potem doszły tony mojego ukochanego winobluszczu. Hortensje których też mam trochę mama mi rozsadziła, i wogóle to od niej się zaraziłam tą całą ogrodomanią heheh.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 18:19, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860

Zrobiłam jeszcze ozdobę w sypialni.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
nieszka 20:27, 18 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witaj
Piękne te brzozy u Ciebie. Podziwiam walkę żeby je na działce pozostawić. Ja też jestem fanką brzóz choć są "trudne"
A to ujęcie rabaty podoba mi się najbardziej. Rozumiem że masz nawodnienie że tak wszytko bujnie pod brzozami rośnie?

Zeta napisał(a)
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Zeta 20:37, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Tak mam linie kroplujące pociągnięte na każdej rabacie, pod brzozami jest problem żeby coś rosło.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 20:54, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies