Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 23:05, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No lato tak ale zima jak już przyjdzie to na całego, aż czasem mam ochotę się przeprowadzić.już z utęsknieniem czekam na wiosnę.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:42, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Mala_Mi 23:52, 17 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabiony, wodogrzmoty, wianki, kamienie.... (a co to za patyki przy hostach???) ... wymuskane i zadbane.. i ten las za płotem... kiedy masz czas to wszytko zrobić?????

Cudnie.... więcej nie bedę sie powtarzac ,ale zdania nie zmienię... zakochana jestem w Twoim ogrodzie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zeta 23:58, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
asc napisał(a)
Gabiony, wodogrzmoty, wianki, kamienie.... (a co to za patyki przy hostach???) ... wymuskane i zadbane.. i ten las za płotem... kiedy masz czas to wszytko zrobić?????

Cudnie.... więcej nie bedę sie powtarzac ,ale zdania nie zmienię... zakochana jestem w Twoim ogrodzie

Ha tu jest "trasa przelotowa " do kojca moich psiaków i hosty były wiecznie maltretowane. Musiałam jakoś działać stąd te palilki bambusowe. Teraz idąc do kojca muszą je omijać haha. Taki tam pomysłowy dobromir ze mnie.
Czas mam nie narzekam mam ten komfort że nie pracuje więc przedpołudnie poświęcam ogrodowi a popołudnia mężowi hah podział musi być.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Pszczelarnia 00:07, 18 gru 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj Zeto z Radomia w Roztoczańskich klimatach!
Najpierw zobaczyłam wianki, potem latarenki (jedna świeca miała ściółkę z orzeszków buczynowych), potem psiaki (mądre są), poczytałam o walce o brzozy, zobaczyłam las sosnowy (uwielbiam zapach takiego lasu) i hektary przestrzeni życiowej (do odśnieżania) i nie tylko. Wcale nie jesteś dziwna! Pozwolisz, będę zaglądać i podpatrywać Twoje rośliny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zeta 00:12, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860

A to moje ogrodzenie .na wiosnę chce posadzić trochę winobluszczu tak żeby piął się na siatkę myślę że to dobry pomysł. Chciałabym się z tej strony trochę zasłonić
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 00:15, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj Zeto z Radomia w Roztoczańskich klimatach!
Najpierw zobaczyłam wianki, potem latarenki (jedna świeca miała ściółkę z orzeszków buczynowych), potem psiaki (mądre są), poczytałam o walce o brzozy, zobaczyłam las sosnowy (uwielbiam zapach takiego lasu) i hektary przestrzeni życiowej (do odśnieżania) i nie tylko. Wcale nie jesteś dziwna! Pozwolisz, będę zaglądać i podpatrywać Twoje rośliny.

Masz niesamowite oko do zdjęć nawet nie zauważyłam tej ściółki przy świecy ,niesamowite dziękuję za odwiedziny. Poznałam Cię w Mai w ogrodzie pięknie położona dzialka . Zazdroszczę tej rzeki u mnie tylko piach hehe
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Slawko 00:27, 18 gru 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Nie będę oryginalny Pięknie u Ciebie Wianki super, szczególnie mnie się spodobał ten srebrny z białymi świecami Psiaki również śliczne Pozdrawiam serdecznie... nie martw się, ja też należę do ludzi nieśmiałych
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Pszczelarnia 00:29, 18 gru 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale ten piach i gabiony z kamieniami - dają takie uczucie gorąca, czegoś nagrzanego i olejki sosnowe z lasu. Jest pięknie u Ciebie. A ta droga (do odśnieżania) cudna.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zeta 00:29, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies