Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Domi 17:41, 16 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zeta napisał(a)

A może donica Uovo Di Colombo? Nie jest aż tak prosta, jak te na zdjęciu, ale ma 80 cm średnicy i jest szara. Z twarzowych donic widziałam donicę Adan, która jest,chyba, przeznaczona do wnętrza, a nie do ogrodu.


Jesssss Domi ty mi z nieba spadłaś ..ta pierwsza nie bardzo no ale ta druuuuggggaaaa booosssskkkaaaa!!!!!!! Tylko cena zabijająca hmmm w marcu mam urodziny imieniny i dzień kobiet musze mojego M ładnie poprosić...

Dzieki dzieki dzieki!!!!!

Nie ma za co Jestem na bieżąco z tematem donic, bo swoje kupowałam na jesieni. Ile ja się naszukałam takich, jakie sobie wymyśliłam! No, ale nie znalazłam takowych i kupiłam inne. Miałam do wyboru: albo dalej nie mieć donic, albo pójść na kompromis estetyczny
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Zeta 18:01, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Taaaak kompromis w moim wydaniu to ciężka batalia ...no cóż uczę się z sobą żyć..hahahah
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
bociek 18:20, 16 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Oooooo, polowanie na doniczki To ja nie pomoge bo mi M zrobil na taras w zeszlym roku drzewienne skrzynie Ludzki Pan

Kotku, chwalem Ciem publicznie

Jak zaczniecie polowanie na meble na taras to siem pisze do klubu lowieckiego
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Magda70 19:47, 16 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
bociek napisał(a)
Oooooo, polowanie na doniczki To ja nie pomoge bo mi M zrobil na taras w zeszlym roku drzewienne skrzynie Ludzki Pan

Kotku, chwalem Ciem publicznie

Jak zaczniecie polowanie na meble na taras to siem pisze do klubu lowieckiego


Ty posadź tego kotka i mu pokaż jak chwalisz....bo w takim tłoku na forum to biedak nie znajdzie tego wpisu...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 19:49, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Nooo też tak myślę musiał by się biedaczysko nieżle oszukać........a marne jego szanse heheh
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Gosiniak 21:05, 16 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Zeta porządziłąś na moim wątku nie ma co bestyjko
A i cieszę się, że znalazłaś doniczki
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
kraania 21:21, 16 sty 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Zeta jak znajdziesz donice to ja chętnie się dowiem gdzie, co i jak bo coś czuję, że mnie też się będą podobać . A gdzie w Radomiu jest importer donic?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
justi 21:21, 16 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
ja też skorzystałam i podpatrzyłam te donice, ale boskie. tera zsobie lecę wstecz poczytać co tam ciekawego u Cibie Zetko, może jakieś fotki zimowe zobaczę, lubię jak misio miodek
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 21:39, 16 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263





Matko i córko czy to prawdziwa trawa? Szczęka z wrażenia opada. Toż ty pola golfowe powinnaś zakładać

A zimy mało , ale myślę że nadrobisz

no i coś mi się źle zacytowało, mus edytować
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 21:54, 16 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
a tak jeszcze wrócę do rozweselania
http://www.youtube.com/watch?v=NzbtbS4V2r4

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies