Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Magda70 21:58, 16 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Oj Pan Śmieszek....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 23:07, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gosiniak napisał(a)
Zeta porządziłąś na moim wątku nie ma co bestyjko
A i cieszę się, że znalazłaś doniczki


Haha ale inni jak cicho siedzieli ......a jak 100 wybiła to mało nie oszaleli z kfiatami hihii
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:07, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
kraania napisał(a)
Zeta jak znajdziesz donice to ja chętnie się dowiem gdzie, co i jak bo coś czuję, że mnie też się będą podobać . A gdzie w Radomiu jest importer donic?

Rzucam na priv...
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:12, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
justi napisał(a)





Matko i córko czy to prawdziwa trawa? Szczęka z wrażenia opada. Toż ty pola golfowe powinnaś zakładać

A zimy mało , ale myślę że nadrobisz

no i coś mi się źle zacytowało, mus edytować


Już mnie Sebek wyśmiał że sztuczna .....bo sztuczna ....ale tu masakryczny gruz z betonem po budowie mi zrobili no i mus coś wymyśleć a że kostki i betonu w tym miejscu dużo padło na sztuczną trawę ale wygląda jak prawdziwa
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:15, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No spoko też się uśmiałam .....ojjjj są jescze optymiści na świecie hahahah
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
aneta230972 23:27, 16 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Ale tutaj ruch jak w mrowisku
Zeta pisałaś u Leny, że podkłady kolejowe śmierdzą olejem silnikowym? Poważnie?
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Zeta 23:42, 16 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No tak podkłady kolejowe impregnowane sa zużytym olejem silnikowym ....chyba że zamówisz w tartaku podkłady nieimpregnowane i sama się tym zajmiesz .....jeśli jednak masz dzieci które się bawią w ogrodzie to ja bym nie ryzykowała.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
aneta230972 23:58, 16 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Zeta napisał(a)
No tak podkłady kolejowe impregnowane sa zużytym olejem silnikowym ....chyba że zamówisz w tartaku podkłady nieimpregnowane i sama się tym zajmiesz .....jeśli jednak masz dzieci które się bawią w ogrodzie to ja bym nie ryzykowała.....


Tylko, że te z tartaku nie będa miały takiego uroku
To faktycznie musi koszmarnie śmierdzieć szczególnie jak jest gorąco.
Coś za coś. Całe szczęście za nim my będziemy na tym etapie to jeszcze może nam się kompletnie zmienić koncepcja
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Urszulla 02:46, 17 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Zeta ....możesz podać linka na te donice co Domi pisała....jeszcze jedne do kolekcji w temacie niech będą.....i jeszcze piszecie o importerze w Radomiu...on ma też sprzedaż internetową?......jesteś w temacie.....to i ja skorzystam....bo szukam usilnie do siebie


A propos pola golfowego...pewnie byś też zrobiła
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Madzenka 06:14, 17 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zeta napisał(a)

monks takich nie ma... Zeta Ty jedź na Gardenie może coś wylukasz Podobne mebelki wczoraj wyszukałam

Gardenia nie wchodzi w grę to za daleko ....ale może Madżencę napomknę bo chyba siem wybiera...może znajdzie jakieś to by mi namiary wzięła


Będę pamiętać


Ciut za mała - jestbetż biała i czarna
http://www.sklep.dajar.pl/pl/product/463/6891/doniczka-misa-keshi-szaro-perlowa-50-cm
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies