Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

monteverde 21:43, 29 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zeta pozdrawiam u mnie już wiosna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anula_wn 21:56, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Zeta, dziękuję za siną dal pięknie !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Zeta 22:36, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Magda70 napisał(a)

Zeta Ty możesz sobie szkółkę założyć na tych hektarach i plantację bukszpanowo - cisową


A potem zlot ogrodowiska zrobisz, my popielimy a ty potem każdemu w jedną łapkę bukszpanik a w drugą cis


O widzisz a biorąc pod uwagę, że nie pracuję to jest niezły pomysł na biznes.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:38, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
halina_zawitkowska napisał(a)
Witaj Zetko dzięki że bylas ---2 giego to mnie uśpią i wyjmą kamień z woreczka ---trzym choć jednego palca ha ha -----drugi psiak o nie za stara jestem już po co mam brać jak teraz dopiero bedę miała ogródek taki jak chcę Pozdrówka


Ojej będę trzymać kciuki napewno , obiecuję.
Co do psiaków to ja mam dwa ale grzeczne chodzą ścieżkami i siusiają w lesie , ale ja psiara jestem więc nie wyobrażam sobie życia bez tych łobuzów , mam się komu wyżalić z wszystkich problemów
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:40, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
EPODLAS napisał(a)
Zeta, szczerze zazdroszczę tego śniegu i malowniczych widoków. U mnie jeszcze do tej pory śniegu nie było. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.


Jutro wysyłam śnieg do łooosia mogę spakować trochę i dla Ciebie. Bardzo dziekuje za życzenia i wzajemnie.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:42, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
noemi napisał(a)
Pocieszyłam oczy Twoją piękną zimą ... dobrze, że tyle śniegu , bo roślinki masz zabezpieczone ...u mnie bidule gołe , ale na razie temp. na plusie ....co do magnolii ... musisz mieć je w ogrodzie !!! żółta i biało - różowa są najpiękniejsze według mnie....

Nie lubię zimy ale tak pomyślałam , że przynajmniej u mnie nic nie zmarznie a już jeste teraz -8 . A co do magnolii to dzieki Marzenie się zakochałam i na wiosne to punkt nr. jeden na mojej liście ogrodowej.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:44, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Jabeska napisał(a)
Ta Twoja druga, naturalistyczna część ogrodu to moje marzenie Mówisz, że nie planujesz tam zmian? A może zaszczepić korzenie grzybnią mykoryzową.


No grzyby to tam rosną a jakże .....ale przedewszystkim to miejsce na szaleństwa dla moich mordziaków .tam mogą robić co chcą obgryzać sosny, kopać doły, tarzać się, ryć na nornicami, no bo w ogrodzie to trochę krzyczę na nie.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:46, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
zaczarowanaa napisał(a)
na dzien dzisiejszy moze nie planuje ale nawet nie zauwazy kiedy bedzie miejsca braknac)pozdrawiam, deszczowo u mnie , snieg sie topiiiiii i na plusie )


Ja już złożyłam przysięgę mężowi że tam nic nie posadze ojjjj u mnie -8 a gdzie ta wiosna???
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:47, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Bogdzia napisał(a)
Posiedziałam dziś długo u Ciebie w ogrodzie i w domu. Cudnie masz . Ogród wielki i jeszcze ta dzika przyroda wokół. Ślicznie. Pozdrawiam serdecznie.

Dziekuje na wizytę ja u Ciebie często ale tak jakoś zawsze cichutko, ściągnęłam rododendrony do siebie tak mi się w Twoim ogrodzie podobały
Ale kiedy moje takie będą
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:49, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
monteverde napisał(a)
Zeta pozdrawiam u mnie już wiosna

Hmm a u mnie kiedy ??? Niewiesz może kiedy do mnie się wybiera???? Ja zapraszam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies