Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 22:55, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
asc napisał(a)
Witam się noworocznie
Do projektowania się nie nadaję Ale te żurawki mi się podobają i hosta przy nich też


No mnie dzisiaj coś łepek boli i to nie z przepicia o dziwo
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 22:58, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja też uwielbiam hebe - robią się takie fajne z nich male jeżyki - ale należy je tarktować jak jednorozne bo wymarzają.... Ale zdecydowanie coś ciemnozielonego, bo trzmielina variegata i hosty tez biało- zielone. Pomyśl o małym kole (nazywamy to skarpetą) wystrzyżonym na płasko wkolo trzmieliny
Poszukam przykładu

O tu taka skarpeta bukszpanowa http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=172318
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 22:59, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Spójrzcie jeszcze na to zdjęcie .... Tam po prawej stronie schodów są takie małe donice. Teraz rosną w niej zielone żurawki ale jakoś tak za zielono tu myślałam żeby tak obsadzić tą okrągłą donicę aby się łaczyła z tymi małymi . Czyli żeby się powtarzały rośliny w obu donicach....
Czy to dobry pomysł?
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 23:01, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
To daj zurawki citronelki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 23:02, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)
Ja też uwielbiam hebe - robią się takie fajne z nich male jeżyki - ale należy je tarktować jak jednorozne bo wymarzają.... Ale zdecydowanie coś ciemnozielonego, bo trzmielina variegata i hosty tez biało- zielone. Pomyśl o małym kole (nazywamy to skarpetą) wystrzyżonym na płasko wkolo trzmieliny
Poszukam przykładu

O tu taka skarpeta bukszpanowa http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=172318


Marzenie moje jak już ty coś wymyślisz no cuuudooo tylko mam obawy czt te bukszpany nie przemarzną. A w środek tej skarpety to co wsadzić jakieś jednorocNe niech wystają?
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:03, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)
To daj zurawki citronelki

Hmmm no fajny pomysł trochę by rozjaśniły ten ciemny kąt
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 23:06, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja bym tą skarpetę w samych nogach trzmieliny zrobiła a na brzegu albo drobne hosty lbo carexy ale wtedy ice dance.
Chyba bukszpany nie wymarzną, zawsze możesz je na zimę iglakami okryć ziemi mają chyba dużo w tej donicy?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 23:08, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)
Ja bym tą skarpetę w samych nogach trzmieliny zrobiła a na brzegu albo drobne hosty lbo carexy ale wtedy ice dance.
Chyba bukszpany nie wymarzną, zawsze możesz je na zimę iglakami okryć ziemi mają chyba dużo w tej donicy?

Ziemi jest jakieś półtora metra....ok tak myśle trzmielina ....potem na około bukszpan potem .......może coś , co też będzie w tych małych doniczkach po prawej stronie schodów??
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 23:13, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zeta napisał(a)

Ja bym tą skarpetę w samych nogach trzmieliny zrobiła a na brzegu albo drobne hosty lbo carexy ale wtedy ice dance.
Chyba bukszpany nie wymarzną, zawsze możesz je na zimę iglakami okryć ziemi mają chyba dużo w tej donicy?

Ziemi jest jakieś półtora metra....ok tak myśle trzmielina ....potem na około bukszpan potem .......może coś , co też będzie w tych małych doniczkach po prawej stronie schodów??


No
ale ja dzisiaj wymiękam bo jutro muszę wstać w środku nocy.... O 5:40... Trzeba rozpocząć rytuał przygotowania do snu, oblucje i takie tam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 23:17, 01 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No ok ja też na jedno oko już patrzę i zmykam jutro nad tym pomyślę dobrej nocki Marzena
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies