Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 11:10, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Dziekuję Gabriela
Mam jeszcze plany na wiosne
Trochę pozmieniam .....szczególnie tyły domu.....skarpa też do ".renowacji"
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 11:10, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
A te wszystkie zmiany to pozytywny wpływ ogrodowiska
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
MilenaP 11:50, 02 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
I Ty jesteś Zeta wśród tych już planujących
____________________
Milena - zielonastrefa
Zeta 11:52, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No ta donica przy wejściu mnie rozbraja .....no muszę coś w niej fajnego posadzić ...czekam na propozycje .....jedna już mi wpadła w oko.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
magnolia 12:10, 02 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
hej Zeto
Jeśli boisz się o przemarzanie w donicy ( słusznie moim zadniem) to jest na to rada- wybrać ziemię do wysokości poziomu gruntu i boki od środka wyłożyć styropianem, albo lepiej- styrodurem. Dzięki temu korzenie będą ocieplone od strony ścianek.

Masz tam cień czy słońce w ciągu dnia na donicę?
____________________
Zeta 12:30, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
magnolia napisał(a)
hej Zeto
Jeśli boisz się o przemarzanie w donicy ( słusznie moim zadniem) to jest na to rada- wybrać ziemię do wysokości poziomu gruntu i boki od środka wyłożyć styropianem, albo lepiej- styrodurem. Dzięki temu korzenie będą ocieplone od strony ścianek.

Masz tam cień czy słońce w ciągu dnia na donicę?


No jest tam cień a słońce to wieczorem raczej.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
elzbieta_b 13:07, 02 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Zeto, pięknie dziękuję za życzenia Nie było mnie na Ogrodowisku od 21 grudnia i mam zaległości. Tobie życzę samych radości w Nowym Roku !
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
MilenaP 14:44, 02 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Zetka no jak to nie możesz się zdecydować co do donicy? Żurawki dookoła i stożek bukszpanowy! Przecież to najbardziej reprezentatywne rozwiązanie. A w nawiązaniu do tego, na schodach w donicach też te same żurawki Przemyśl sprawę
____________________
Milena - zielonastrefa
Ginger 15:22, 02 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Zeta napisał(a)
No ta donica przy wejściu mnie rozbraja .....no muszę coś w niej fajnego posadzić ...czekam na propozycje .....jedna już mi wpadła w oko.


Biało zielone hosty wyglądają super , z racji tego że to cienisty zakątek , a jak mówisz , że w małych donicach trochę Ci zbyt zielono to może zamiast zielonych żurawek do tych donic daj takie hosty będzie i zielony i biały , który rozjaśni donice. W dużej donicy skarpeta z host w nóżce trzmieliny , a obrzeże donicy z carexów jak pisze Madżenka do poczochrania. Żeby nawiązać jedną stroną do drugiej to może do np. 4 mniejszych donic wsadzić carexy , a do kolejnych hosty tej odmiany z której powstanie skarpeta.
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Domi 15:28, 02 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zetko melduję, że jestem na bieżąco, mimo że nie zawsze coś piszę. Obserwuję, kibicuję, pozdrawiam i już mnie nie ma,
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies