Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu odpoczywam

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu odpoczywam

grazyna 21:31, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Dorota123 napisał(a)
Witaj Grażynko. Cieszę się, że do mnie trafiłaś, w ten sposób poznam i ja Twój ogródek i Ciebie. Zaczęłam przeglądać Twój wątek, chyba nie byłam w nim nigdy, ale już mi się podoba.
Dołączam do klubu wiecznie głodnych i odchudzających, od sierpnia do grudnia odmłodniałam o 6kg. Planu nie wykonałam, bo miałam być lżejsza o 8kg. Mam plan, żeby do maja ubyło jeszcze 4. Jak Wam się uda to mnie też.


Dorotko gratuluję, 6 kg młodsza to jest coś wspaniałego dla pań w naszym wieku To działa lepiej od botoksu
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 21:33, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
bartek_luberda napisał(a)
Właśnie piję kawkę po pracy i taki pyszny torcik by się przydał ja mogę bez ograniczeń jeść słodycze i zawsze 50 kilo od chyba 20 lat Taki sam czekoladowy jak mój


Wiem, że są tacy szczęściarze na świecie co bezkarnie mogą się objadać. Mój M. zalicza się do nich Ja nie!
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
mira 21:36, 26 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
grazyna napisał(a)



Zapraszam









zwykle na takie nie jestem wrażliwa ale ten mnie powalił i słowo daję slinę przełknełam, nie mów że takie rosną Ci w ogrodzie ale przepis na to bardzo by mi się przydał proszę , a ten skansen i ogrody Bony to gdzie? chyba nie zanm

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
grazyna 21:36, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
07_Rene napisał(a)
Witaj Grażynko Wpadam z rewizytą, choć przyznam Ci się, że buszowałam po Twoim ogrodzie już nie jeden raz. Widać, że go bardzo dopieszczasz. Masz dużo róż, co mi się niezmiernie podoba, bo ostatnio na nie zachorowałam. Właśnie kompletuje listę zakupów wiosennych
Pozdrawiam


Renatko jakie to cudowne uczucie planować zakupy różane, potem oczekiwać na dostawę, sadzenie, czekanie na kwitnienie... ja już nie mam na nowe róże miejsca, jakąś bylinkę jeszcze upchnę, ale więcej nie. Ale wczuwam się w Twoje chciejstwa zakupowe Ekscytujące!
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Agania 21:38, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
makkasia napisał(a)
O matulu a ja na odchudnym jestem


Ja też jestem na odchudnym... kochana Grażynko, odpoczywaj.....teraz nasza kolej, my teraz szalejemy z malowaniem, sami to robimy etapowo, więc w każdy weekend od rana do nocy sprzątanie, po szpachlowaniu, przecierce i malowaniu, normalnie oddechu nie mogę złapać...ale nie mogę się doczekać tej chwili zaślubin
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
grazyna 21:39, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Dorota123 napisał(a)
Dziś zwiedzałam Twój ogród majowy z 2013r. Dotarłam do 90 strony. Ogród prezentuje się pięknie o każdej porze roku, ale widoku rh w maju nie da się niczym zastąpić. Nasadzenia widoczne z okna cieszą oczy, nawet gdy jest się w domu. Dzięki Twojemu wątkowi odnajduję też inne, w których jeszcze nie byłam.


Dorotko, podziwiam i doceniam wertowanie starych stron, dalej nie trzeba, wkrótce wiosna będą nowsze zdjęcia. Ale fakt, że mozna trafić na namiary fajnych ogrodów, które mogłyby umknąć, tak dużo ich tu jest!
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 21:41, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
malgocha1960 napisał(a)
Witaj Grażynko,jak leci ci ten zimowy czas.Akurat trafiłam na pyszny tort,a ja taka słodka mucha jestem.Niedaleko mnie też jest skansen,gdzie nagrywają wszystkie stare filmy,ale wstyd przyznać,że jeszcze tam nie byłam.


Małgosiu jak fajnie Cię widzieć, to i ja mogę nazwać się "słodką muchą"

Może wycieczkę nam zrobisz do skansenu filmowego ?


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 21:41, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janina napisał(a)
Grażynko napisałam Ci na priv



Dzięki Janinko, odczytałam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 21:44, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Mala_Mi napisał(a)
Ciekawa forma i kształt ...to tort.... po zjedzeniu całego to i kształt ogrodniczki może się zrobić ciekawy


Aniu, to prawda, Ty łasuchem nie jesteś, kształty niezmienne od zawsze
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 21:49, 26 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
kasiek napisał(a)
No ale forma - taka całkiem inna niz ja - niska i okrągła


Kasiu, przeciwieństwa się przyciągają

Zimę taką mamy



a tak było jesienią




____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies