Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu odpoczywam

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu odpoczywam

grazyna 15:58, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
wronada 17:51, 17 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
I ja przyszłam się przywitać.Ogród masz piękny.Można tu odpocząć.Widać, że już nie ma tu nic do zrobienia tylko pielęgnacja na bieżąco.Współczuję tych zniszczeń po powodzi, ale widzę, że szybko się uporałaś ze zniszczeniami i już nie widać śladów.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
grazyna 18:34, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Danusiu, zapraszam zatem do mnie na odpoczynek i wirtualnie i ... może realnie za czas jakiś ?

Pewnie czeka mnie mniej pracy na wiosnę niż u Ciebie, bo działka mniejsza o połowę od Twojej

Zapraszam, do miłego Danusiu
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
gusiarz 18:52, 17 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Grażynko - dla doniczkowych inspiracji - zajrzyj tutaj
Nie wiem czy znasz GAP - ja uwielbiam - pozdówka
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
boguslawa_ma... 19:05, 17 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ja też witam cię serdecznie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Bogdzia 20:44, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Grażynko mozesz wstawic duże zdjecie takie jak masz na avararku? Fajne to poidełko i ptaszek jest a na dużym zawsze lepiej widac. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Janina 21:24, 17 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wszystko u Ciebie w porządku Napisz wiadomość wyświetla się.Piszesz, że mój ogród starszy od Twojego a wygląda odwrotnie.Na początku mieliśmy 1 działkę na której stoi dom i tam posadziłam większość roślin ale też nie od razu.Osiem lat temu wprowadziliśmy się i wtedy jeszcze inaczej myślałam o ogrodzie,miałam więcej bylin i jednorocznych,zbuntowałam się przeciwko iglakom,którymi w tym czasie wszyscy obsadzali swoje posesje....ja postanowiłam inaczej i sadziłam drzewka i krzewy kwitnące.Teraz żałuję bo przez te wszystkie lata miała bym już duże nasadzenia wokół ogrodzenia i nie hulał by tak wiatr no i intymniej by było.Póżniej dokupiliśmy drugą działkę obok tej pierwszej i razem mamy 1600 m2.Tam długo miałam posadzone w linii wzdłuż płotu drzewka,dopierolatem robiłam tam rabatki i wszystko jest malutkie i nie całkiem obsadzone.Od południa to miałam sajgon,stał duży blaszak i drewutnia i też dopiero teraz zostało to sprzątnięte i czeka na jakąś przemianę,,,,myślimy o budowie altanki z grillem...o zamieszkaniu w Kłaju napisałam u siebie.Szkółkę w Niepołomicach znam i często robię tam zakupy.Napisz w jakiej miejscowości Ty mieszkasz.ściskam
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 21:59, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Bogdziu, dla Ciebie wszystko
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 22:06, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Bogusiu witam Cię u siebie, zaraz wpadnę do Ciebie

Janinko napisałam u Ciebie, fajna historia
Altanka z grilem to super rzecz, kibicuję
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
gusiarz 22:07, 17 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Grażynko - na tej stroncke, którą Ci podesłałam można więcej cudowności znaleźć. Zobacz przy napisie search jest białe okienko. teraz pisze tam window box. Sprubój wstawić inny tekst np. topiary, christmas lub jakieś inne słowo po angielsku zobaczysz jakie to fajne i inspirujące miejsce
Grażynko - a ja z Podłęza jestem
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies