Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lenki działkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Lenki działkowe rewolucje

Lenka 14:37, 20 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 5
Witajcie kochani!

Tak jak napisałam w dziale przywitanie, chcę Wam pokazać mój kawałek ziemi.
Od razu muszę się przyznać zazdroszczę domków z ogródkiem, zazdroszcze wiedzy i czasu który możecie poświęcać swojej zielenince.. No, ale jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma A więc w maju 2012 kupiłam działeczkę R.O.D, która była pełna wszystkiego... właścicielką była miła, starsza Pani, która miała wiele chęci, ale już trochę mniej siły... i tak w skrócie stałam się, było nie było - najmłodszą właścicielką działki na Naszych ogródkach

Pierwsze pytanie brzmiało od czego się zabrać?
Na perwszy rzut oka domek wydawał się ok. Ale niestety gdyby opszeć się o ścianę mogła by się przewócić.. z wiechrzu nie było tego widać, więc co.... mała narada z narzeczonym i burzymy stary stawiamy nowy

O jak dobrze, że pracuje w firmie budowlanej i mam trochę o tym pojecia. No i zamiast po centrach ogrodniczych i szkółkach,zaczełam biegać po składach budowlanych..

Oto jak wygladała działka na samym początku....

oto nasz domek, którego już nie ma



widok od strony domku, na lewo oraz ja walcząca z chwastami i wszedzie obecną trzykrotką



widok od strony domku, na prawo



no i tyły




aaa no i element, którego chciałam się pozbyć już pierwszego dnia... pseudo pergola

____________________
Lenki działkowe rewolucje
Gardenarium 14:38, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam jako pierwsza, czatowałam na tę chwilę, przyznam bez bicia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:42, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szklarenka moje marzenie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 14:43, 20 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

Śliczna działeczka Ciekawa jestem jak teraz wygląda
ja jestem fanką ROD-ów To są bardzo klimatyczne miejsca w szarych i burych miastach..
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 14:45, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podrzucam link do wyjątkowej działki Weroniki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1845-ogrodek-z-lazurowym-akcentem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lenka 14:48, 20 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 5
Pani Danusiu szklarenki już nie ma.. Groziła poranieniem była stara i bardzo zniszczona czasem..
ta ze zdjęć to już sąsiadów szklarenka. Moja była (patrząc od fronku domku) po prawej.
Granic działki nie widać, bo nie ma płotu..
Patrząc na zdjęcie 2 - granica za dużą aronią i tym dużym drugim krzakiem (swoja drogą nie wiem co to za gatunek)
Patrząc na zdjecie 3 - granica do desek

już poprawiam odnośnik do wątku

____________________
Lenki działkowe rewolucje
Lenka 14:58, 20 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 5
kaisog1 teraz jest.. inaczej napewno jasniej... stoi nowy domek, nie ma szklarni, dwóch chorych drzew... więcej nie powiem Proszę zagladać czasem pojawią się kolejne fotki z mojej dokumentacji
____________________
Lenki działkowe rewolucje
Gardenarium 15:16, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szkoda szklarenki, przydałaby się do podpędzania bylin np. host, ale też upraw użytkowych (do pochrupania)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 17:27, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Lenko z opisu zerknęłam, że mieszkamy dość blisko siebie, czy działeczkę masz na obrzeżasz Torunia życzę powodzenia w rozwijaniu pasji ogrodniczej
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Lenka 17:34, 20 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 5
Aniu, mieszkam w Toruniu i działeczka też w mieście, chociaż trochę na uboczu
____________________
Lenki działkowe rewolucje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies