Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

Anusia 21:36, 24 lip 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Basiu pięknie robicie zarówno w domu i na zewnątrz. Przy schodach pewnie coś wyczarujesz. Ceny roślin w tym roku rzeczywiście poszły w górę. Ech jak zawsze pod górkę a oprocentowanie na lokatach mizerne. Trzeba inwestować.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
BASIA8 21:58, 25 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anusia napisał(a)
Basiu pięknie robicie zarówno w domu i na zewnątrz. Przy schodach pewnie coś wyczarujesz. Ceny roślin w tym roku rzeczywiście poszły w górę. Ech jak zawsze pod górkę a oprocentowanie na lokatach mizerne. Trzeba inwestować.


Dziękuję Anusia za komplementy. Staramy się jak możemy. Są miejsca gdzie ogród bardzo mi się podoba
Ja na inwestycjach się nie znam ale kupiłam sobie skarpete na oszczędzanie

____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 17:08, 26 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Niedzielnie.......
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 13:18, 27 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pierwsze schodki już są reszta pójdzie lawinowo. Ładne, dyskretne oświetlenie tarasu macie.Podoba mi się tak, później na stoliku tylko migoczące świece w lampionie i macie cudowny klimat.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 13:32, 27 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorota123 napisał(a)
Pierwsze schodki już są reszta pójdzie lawinowo. Ładne, dyskretne oświetlenie tarasu macie.Podoba mi się tak, później na stoliku tylko migoczące świece w lampionie i macie cudowny klimat.


Tak Dorotko pierwsze schodki są. Suuuper wyglądają. Mąż stanął na wysokości zadania jak zawsze zresztą oświetlenie fajne.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basilikum 15:13, 27 lip 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ale ladnie u Ciebie schodki pierwsza klasa i nasadzenia w ogrodzie coraz bujniejsze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BASIA8 15:27, 27 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Basilikum napisał(a)
ale ladnie u Ciebie schodki pierwsza klasa i nasadzenia w ogrodzie coraz bujniejsze


Dziekujemy. Nieskromnie powiem że są miejsca w ogrodzie które bardzo mi się podobają. Są takie które tworzę w tym roku. Jeszcze nie skończone ale się pochwalę.....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 15:38, 27 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia nieźle działasz!

Przypomnij się proszę jesienią to Ci wyślę nasion werbeny, dużo, masz miejsca a miejsca, możesz sobie przygotować rabatę np wzdłuż nowych schodów i posiać pole werbeny... od razu doda objętości

pozdrówka!!!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 18:16, 27 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
popcorn napisał(a)
Basia nieźle działasz!

Przypomnij się proszę jesienią to Ci wyślę nasion werbeny, dużo, masz miejsca a miejsca, możesz sobie przygotować rabatę np wzdłuż nowych schodów i posiać pole werbeny... od razu doda objętości

pozdrówka!!!


Karola czytasz w Moich myślach przypomnę się. I poproszę o instrukcję siewu
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anusia 19:32, 30 lip 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)


Dziękuję Anusia za komplementy. Staramy się jak możemy. Są miejsca gdzie ogród bardzo mi się podoba
Ja na inwestycjach się nie znam ale kupiłam sobie skarpete na oszczędzanie
[/img]


Basiu czy na pierwszym i drugim zdjęciu te trawy to wszystkie zebrinusy?
Pięknie masz w każdym miejscu. Co do werbeny patagońskiej to ja pierwsze siewki dostałam a póżniej z nich zebrałam nasionka. Wysiew do inspektu koniec lutego początek marca. Potem pikowanie i w odpowiednim czasie w grunt.
Chciałam się w ten sposób zabezpieczyć w razie gdyby nie rozsiała się. Przeszła moje oczekiwania i teraz mam jej całkiem sporo. Jakby co to nie ma sprawy pisz na priv. Jesienią zbiorę nasionka
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies