Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Tarnina 09:47, 23 paź 2018


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Ach śliczni u Ciebie.... Ja włąśnie wracam na ogrodowisko podłuuuuugiej przerwie...i takie śliczności znajduję...Już kiedyś u ciebie gościłam, w związku z Constance spry, ale chyba nie zapisałam wątku... Głupia ja....
Jak ty wyginasz te jej twarde pędy... Ja mam ją drugi rok i w tym nie kwitła w góle...za to puściła pędy grube jak pręty ogrodowe, obiecując, że w przyszłym sezonie się postara... ale jak je ponaginać ? Sterczą proste jak te wspomniane druty na przeszło 2 metry.... wybujały tak w mgnieniu oka wyłażąc ponad dach mojego domku....
Nie wiem co z nimi zrobić....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Filomena 14:54, 23 paź 2018


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Agato, Ty też wydłużasz perspektywę w Swoim ogrodzie? .Perspektywę czasową! Mnie też trudno w wirtualnym świecie o systematyczność - raczej bywam niż jestem. Ciekawe czym nas zaskoczysz, bo zakładam, że pracujesz intensywnie nad jakimiś projektami.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
HanaK 23:34, 27 sty 2019


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Pięknie u Ciebie, weszłam dziś po długiej przerwie, poszukując informacji o szklarni. U Ciebie to cudo.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
sylwia_slomc... 00:17, 28 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Wróc już bo mi tęskno za Tobą i Twoim ogrodem, oraz foteczkami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 13:31, 28 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ja tez steskniona
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
mira 22:48, 28 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No i ja
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Katkak 04:59, 29 sty 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
mira napisał(a)
No i ja

I ja wzdycham z tęsknoty.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AgataBC 13:08, 29 sty 2019


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Wasza pamięć o mnie jest przeeeemiła ... bardzo dziękuję.

Niestety a może i stety w połowie tamtego roku padł laptop co skutecznie zniechęciło mnie do przesiadywania w "internecie". Poza tym spodobało mi się to odcięcie i pożyłam trochę inaczej, tak na żywo.. ze sobą i z najbliższymi.

W ogrodzie oczywiście pracowałam, choć zdjęć chyba nie mam wcale, właściwie to spędziłam w nim tyle czasu jak żadnego roku, ale wolałam patrzeć i podziwiać oczami a nie przez aparat, trochę zmian poczyniliśmy, a wiosną będziemy kontynuować, może wtedy wyjdę z aparatem. Nie obiecuje bo tamten rok jak i ten upłynie pod hasłem "Najpierw szukam właściwej pobudki, nie chcę się zmuszać".

Laptopa kupiliśmy jakoś w listopadzie. Czas leci jak strzała, dziś mam chwilę, żeby zajrzeć i napisać.

Pozdrawiam Was ciepło, oczywiście z miłą chęcią odwiedzę Wasze wątki i ogrody, z takiej perspektywy czasu może więcej zmian wychwycę.

Dziękuję za Waszą troskę, mam się dobrze i żyję
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Pszczelarnia 13:14, 29 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ty wychwycisz zmiany u nas a my u Ciebie.

Fajnie, ze się odezwałaś.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Rumianka 16:42, 29 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
A ja przywitam Cię słowami Pawlaka..."Jaśku..." nareszcie jesteś...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies