Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 22:29, 11 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Mira miło , że byłas u mnie i zapraszam, byłam chwilę u Ciebie i zapewne będe częstym gościem bo Twój ogród to moje klimaty , już wiem co zgapię od Ciebie Twój piękny i jak bardzo potrzebny regał tylko musze go pokazac mojemu M a to kolejne lilie ....
____________________
Liliowo i kolorowo:)
mira 22:34, 11 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
fajnie że też coś u mnie wypatrzyłas, lilie piekne
ja sobie trąbkowe upodobałam i martagony - chcę dokupic więcej
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anna_g 22:42, 11 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witam Cudowne lilie. Pozdrawiam i kwiatka na powitanie ślę

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 22:52, 11 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martagonów nie mam ale bardzo mi sie podobają , u mnie z uwagi na nornice musze wszystkie cebule sadzic do donic i dlatego nie wiem jak takie olbrzymy by rosły w donicach? Posadziłam kilka cebul jesienią Sw.Józefa i już nie mogę się doczekać wiosny by zobaczyć czy wyjdą z ziemi a trąkowych też kilka nowych dosadziłam.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 23:02, 11 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witam Aniu gdzieś z okolic? u Ciebie już wiosna zapewne teskisz za nią jak wszyscy...Pozdrawiam i sle wiosenne tulipany...
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 23:06, 11 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję za piękne tulipany a ja spod Bielska - prawie rzut beretem To prawda - tęsknię już za wiosenką choć u nas całkiem pikna zima trzyma
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Welka 14:27, 12 lut 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Spodobał mi się wstęp, podobne odczucia mam jak ty, o odpoczynku od pracy, może czasami zbyt wielu kolorach...
Lilie przecudne, u mnie będą pierwszy raz w tym roku, ale jak się sprawdzą to powiększę ich liczbę.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
danuta_szwajcer 19:03, 12 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Ewelinko masz super opis i też mam podobne odczucia, jesteś z przepięknych rejonów, Twoje giganty słoneczniki takie "nasze" klimaty, lubisz krzewuszki też mam ich kilka bo pięknie kwitną i nie są wymagające , w zeszłym roku dostałam w prezencie białą kszewuszkę i juz nie moge sie doczekać by zobaczyc jak zakwitnie.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dzidka 19:29, 13 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Witaj Sąsiadko


danuta_szwajcer napisał(a)
. Mój ogród nie jest taki ani symetryczny ani pod "kancik" ale jest taki "Mój" a praca w nim daje mi tyle radości , wyciszenia od codziennych problemów i tak tworzę sobie tą przestrzeń jak obraz , który się mieni w innych barwach gdy świeci słonko a w innych gdy pada deszcz. Fascynują mnie kwiaty i uwielbiam kazdego dnia obserwować jak rosną , tworzą się pączki i rozkwitają przecudne kwiaty "Cud natury" o które nalezy dbać by były piękne .Gdy niszczy je mróz , wiatr czy grad to cierpię razem z nimi. Może za dużo jest w tym ogrodzie barw, coś zle posadziłam a czasami też nie wiem co w nim zmienić czy poprawić by było ładniej więc chętnie skorzystam z rad. Moja przestrzeń to prawie 2000m2 i musiałam dosadzać w ogród , który już był a to nie jest łatwe. Od dwóh lat pokochałam lilie i mam ich już ze 120 i zapewne w tym roku posadze kolejne.


Bardzo spodobały mi się słowa jakimi opisałaś zauraczenie ogrodem.

A, że pokochałaś lilie? To zrozumiałe. Przecież Rybnik za sprawą corocznych wystaw kojarzy się z tymi kwiatami.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
danuta_szwajcer 19:51, 13 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
U nas dzis tyle śniegu i pada i pada a wszyscy już tak tęsknimy za wiosną więc przesyłam nastrój by pomarzyć o lecie, oświetlenie w ogrodzie robi niesamowity nastrój i przy zapachu lilii i maciejki i cykaniu świerszczy po cudnym zmęczeniu pracą w ogrodzie jak miło jest pobyć na ławeczce i odpocząc i pomyślec zaplanować gdzie hihi co jutro posadzimy,

oraz bukiet pachnąych lilii.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies