Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

malgorzata_s... 20:34, 21 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Danusiu niesamowite te Twoje róże. Najbardziej je pamiętam z Twojego ogrodu Różę o którą pytałaś masz na pewno to MUNSTEAD WOOD. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nowa12 21:11, 21 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale masz giganty te róże. Masa kwiecia. Upały im chyba nie straszne. To moje jeszcze mikro. I chyba takie duże nigdy nie urosną .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
danuta_szwajcer 10:55, 22 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Danusiu to wyjątkowy sezon dla róż


Tez tak myśle, wole już to słonko bo chociaz pięknie kwitną a one to lubią, pamiętasz rok temu padalo i padało i w pąkach gniły.



Ta czerwona Dortmund to jeden krzak, dopiero zaczyna swoj pokaz.





A to jest ta biała co kiedys Ci sie podobała, odrodziła się, zaczełam ją inaczej prowadzić i teraz chcociaz ją widać





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:03, 22 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Danusiu niesamowite te Twoje róże. Najbardziej je pamiętam z Twojego ogrodu Różę o którą pytałaś masz na pewno to MUNSTEAD WOOD. Pozdrawiam


Dużo się zmieniło ale miło, że go pamiętasz, powinnam powtorzyc takie spotkanie to juz 7 lat mineło. A tej rózy tak mysle, nie mam. Ostatnio była Ania u mnie, wspominałyśmy tamten czas i jakoś fajniej było







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:09, 22 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Nowa12 napisał(a)
Ale masz giganty te róże. Masa kwiecia. Upały im chyba nie straszne. To moje jeszcze mikro. I chyba takie duże nigdy nie urosną .


No faktycznie gdzie popatrze teraz to mam róże, ale dzieki temu, ze takie slonko to pięknie kwitną, u mnie juz duzo starych drzew i półcienia bo tak lubie to tez w taki upał lżej dla roślinek.









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:20, 22 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:32, 22 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 12:22, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Matko, różany raj, cudownie ci kwitną, aż mnie kusi jechać i oglądać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:24, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
No i mam znowu tyły, moze kiedys pokaze jeszcze jak pięknie kwitły inne rodki i azalie, krzewuszki, orliki, ciągle gonie czas, miałam też wnusie po dluzszej przerwie z powodu pandemii ale my juz zaszczepieni to czuję się bezpiecznie no i trzeba cieszyc sie kazdym dniem. Moje wnusie mnie już powoli gonią









Cudowne te twoje wnusie
Podcięte wierzby rewelacyjnie wyglądają. Nic suszy nie masz, aż zazdraszczam, piękny jest twój ogród, a zaraz lilie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 20:32, 23 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Matko, różany raj, cudownie ci kwitną, aż mnie kusi jechać i oglądać


Tylko przez ten upał, juz opadają, koniecznie musi sie nam udac, tylko teraz znowu bede miała wnusie. Też tak ciągle Ci czasu brak? Już trawnik miejscami mocno wypalony i brak tej soczystej zieleni odiera efekt. Sucho, hortensje mdleją, zapowiadają deszcze a omijają chodz jak ma mi zniszczyc grad to juz wole susze.

Angela szaleje









____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies