Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

Ewa4 14:41, 21 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Trawy zamawiałam przez internet na trawki pl.dziewczyny chwaliły ten sklep a i ceny przystępne zobacz sobie.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 14:46, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Skorzystam, Ewuniu, może byś zapodała kilka odmian coś kwitnącego co by jeszcze bardziej urozmaiciło rabaty, może coś z cebulkowych, bylin, już sam nie wiem, tak żeby uzupełniały się w porach kwitnienia i nie wyglądały byle jak po przekwitnieniu.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
anna_g 15:02, 21 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Roberto napisał(a)
Lato 2012 r.

[






Wszystkie ładne - fikuśne takie Te to do podpatrzenia
Przyszłam z rewizytą - bardzo ładnie u Ciebie, bardzo zadbany ogród, a jacy fajni pomocnicy Będę odwiedzać. Pozdrawiam serdecznie

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Roberto 15:15, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Zapraszam , jeszcze planuję dosadzeń traw no i coś kwitnącego, bo jak widzisz większość ozdobne z liści. Miejsca trochę jest.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Ewa4 15:27, 21 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Spoglądam na te Twoje piękne rabaty i chyba nie byłabym ogrodowiskowa jak bym Ci nie wspomniała o lawendzie jest piękna długo kwitnie fajny jest przetacznik kłosowy a azalia w maju/czerwcu kwitnie jest wysoka i niska a pod jesień kwitnie hortensja ale chyba masz a tawułki (Astilba) są kremowe czerwone i różowa a nawet już fiolet można kupić akurat te wszystkie roślinki co wymieniłam to mam nie wymarzają nawet u mnie a tu wieje czasem i to bardzo jak na coś wpadnę fajnego napiszę
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 15:35, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
W ubiegłym roku na bazarze sprzedawali cebulki lilii komplet - chyba około 10 różnych gatunków ceny nie pamietam ale wydawała się być przystępną. Co sądzicie, sprawdzą się w ogrodzie, bo nie miałem z nimi do czynienia, widziałem w sąsiedztwach, ale odmiany stare, bardziej pospolite, a te bazarowe wyglądały ciekawe.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Ewa4 15:44, 21 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
wiesz chciałam Ci napisac o lili bo w zeszłym roku kupiłam i były pachnące ale zapach to na całej działce sie rozchodził tylko musze poszukac nazwy akurat te mniały bardzo duże cebule i 3 w op.jak zobacze w sklepie to nazwa mi się przypomi podobne do azjatyckich takie w kwiaciarni do bukietów się dodaje ale rewelacja te napewno warto kupić
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 15:46, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Dzięki.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Gosiniak 19:35, 21 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ale śliczny i zadbany ogródek, jak chcesz coś dosadzić to może gdzieś hortensje bukietowe, teraz są też mniejsze odmiany- np. bobo, a z większych to królująca nam Limelight.
Polecałabym w puste przestrzenie dosadzić trochę rozplenic np. hameln, a przy kostce więcej żurawek.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Roberto 19:43, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witaj, żurawki mam niedawno zakupione przez internet - sporo odmian, także poczekam aż się rozrosną i trochę porozdzielam i dosadzę przy kostne, no i trawek trochę, pomyślę nad hortensją, właśnie chodziło mi o mniejszą odmianę - dzięki za podpowiedź.Właśnie jak wcześniej pisałem mam sporo wolnego miejsca na między krzewami na rabatach.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies