Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pola 22:07, 06 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiek napisał(a)
Pomysl z nigra to strzal w 10

Kasiu, dzięki....dziś kupiłam trzmieliny na pniu i olbrzymie funkje... A wogóle to roślin się namnożyło do posadzenia tylko czasu nie mam....cosik może w przyszły weekend posadzę to potem obfocę
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 22:09, 06 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jolu ale piękny ten twój ogród No a zakupy imponujące, roślinki dorodne bardzo Buziaczki

Jeszcze nie zdążyłam pokulkować....kurcze ja to chyba umrę na stojąco bo na leżąco nie będzie kiedy
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 22:18, 06 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiek napisał(a)


Ja to nawet tak rozgarnieta nie jestem...a kcialabym... Tam sa cuda cudenka....az paczalki mi na wierzch wylaza...i jak tu jutro miedzy ludzi lesc skoro oczka tak na policzkach dyndaja?...)No jak siem pytam?

Kasiu, jak tak sobie te cuda pooglądam to potem same chciejstwa mam w łepetynie....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
kitek81 22:19, 06 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
super postępy jak ja bym chciała już mieć tak wszystko zrobione i tylko dokupywać chciejstwa
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Pola 22:21, 06 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
kitek81 napisał(a)
super postępy jak ja bym chciała już mieć tak wszystko zrobione i tylko dokupywać chciejstwa
pozdrawiam :*

Tak samo mówiłam 2 lata temu, nie martw się.....tylko że ja cały czas jakieś rewolucje mam w głowie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Kasiek 22:28, 06 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
W glowie oprocz rewolucji i inne pomysly sie znajda, ale skad na to wszystko miejsce znalesc ? Szczesciarze ktorzy hektary maja
____________________
Bawarka
Pola 22:35, 06 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiek napisał(a)
W glowie oprocz rewolucji i inne pomysly sie znajda, ale skad na to wszystko miejsce znalesc ? Szczesciarze ktorzy hektary maja

O nie kochana, właśnie sobiez eM siedziałam w zeszłym tygodniu na ławeczce i uznaliśmy wespół , całe szczęście że taki mały ten nasz ogródek, bo czasu za bardzo nie ma....by to obrobić... Znów w robocie cały tydzieć do 20, no i kiedy chyba z latarką na czole trza by po kolanach to obrabiać...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Zajaczek_82 12:15, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 maj 2012
Posty: 26
I ja się witam!
Nadrobiłam oba wątki i jestem zachwycona ogrodem i przedogródkiem. Jak pokazałam mężowi to następnego dnia z rana złapał za łopatę i zaczął na nowo przekopywać ogród. Stwierdził, że te rabaty mu się podobają.
Ja obserwuję dalej!
____________________
Ogród Asi
safikey 12:50, 07 kwi 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Pola, jestem u Ciebie pierwszy raz i...... jest przepięknie, te rośliny takie dorodne, zdrowe i trawka soczysta - miodzio!!!

będę często podglądać, bo pięknie jest

pozdr słonecznie
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
iwonaal 14:10, 07 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Bardzo mi się podoba
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies