Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

AgnieszkaW 08:41, 03 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Betko, ogromne pozytywne zmiany twojego miejsca na ziemi. Bardzo ciekawie wyglądają podkłady kolejowe przy strumyku. Czy one będa trwałe- bo mnie to badzo ciekawi. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Keri 08:44, 03 maj 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Witaj Beatko! świetnie wyglądają te podkłady, ogromną pracę wykonaliście przy strumyku ale efekt świetny!!!
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Keri 08:49, 03 maj 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
A jeszcze zapomniałabym o jednym, nie wiem Beatko gdzie mieszkasz dokładnie ale w Twoim województwie jest pewna szkółka drzew, która jest świetna! może ją znasz, napisz do mnie jeśli chciałabyś sobie tam pojechać, no chyba że ją może już znasz, pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Betka 11:18, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Beatko pięknie ale ostro pracujecie nad strumykiem ale coraz bliżej do sadzenia kwiatów jak obsadzisz to biorę namiot i jadę do Ciebie nad strumyk .


Ewo zapraszam możesz przyjechać bez namioty dom jest spory więc jakoś się pomieścimy
Pracy bardzo dużo było ale już widać efekty i jesteśmy z M z nich zadowoleni. Jeszcze kwiaty i inne roślinki i będzie oki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 11:19, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
AgnieszkaW napisał(a)
Betko, ogromne pozytywne zmiany twojego miejsca na ziemi. Bardzo ciekawie wyglądają podkłady kolejowe przy strumyku. Czy one będa trwałe- bo mnie to badzo ciekawi. Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję za miłe słowa z tego co czytałam o podkładach to powinny być bardzo trwałe A jak to będzie to czas pokaże
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 11:22, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
WitajKeri Cieszę się że spodobało Ci się nasze układanie podkładów nam też się podoba Keri mieszkam obok 4 szkółek więc dostęp do roślin mam dobry tylko aby pieniążków wystarczyło Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Alikia 11:48, 03 maj 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Beatko ale ogrom pracy wykonany, podziwiam Masz ciekawe miejsce do zagospodarowania. W jakich szkółkach się zaopatrujesz?
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
janina_zawada 13:18, 03 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Moje serduszki nie są jeszcze tak okazałe ale już mają ładne kiście . Wreszcie rów zamienia się w strumyk , tylko jeszcze obsadzenie kwiatami ale to już relaks po ciężkiej harówce . Też jestem ciekawa ostatecznego widoku ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Ewa4 20:23, 03 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko tyle serca wkładacie w prace przy strumyku że ja tam przy nim to i pod gołym niebem bym nocowała oj będzie tam pięknie nawet ja już nie mogę sie doczekać jak roślinki tam będą a co dopiero Ty.Pewnie juz przebieraz nużkami i rączkami na samą myśl o sadzeniu kwiatów.?
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
an_tre 20:33, 03 maj 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Betka napisał(a)
A teraz moja kolekcja tulipanów...... Uwaga jest ich aż 3 szt hihihi
Betko ciężko pracujesz i poczucie humoru cię nie opuszcza brawo kibicuję ci przy równaniu strumienia, nawet mój M jest zainteresowany pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies