Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

renatamama3 20:44, 03 maj 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Beatko ,kawał dobrej roboty ,będzie cudnie ,już jest ładnie .Polecę Ci nad strumyczek ubiorek wiecznie zielony i tojeść kropkowaną -szybko się rozrasta .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Betka 22:41, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
janina_zawada napisał(a)
Moje serduszki nie są jeszcze tak okazałe ale już mają ładne kiście . Wreszcie rów zamienia się w strumyk , tylko jeszcze obsadzenie kwiatami ale to już relaks po ciężkiej harówce . Też jestem ciekawa ostatecznego widoku ..

Janinko moja największa serduszka ma już 4 lata a te dwie pozostałe w tamtym roku posadziłam. Bardzo mi się podobają obsadzanie faktyczne będzie relaksem ale chyba też ciężkim bo sporo ich mam i mają mi jeszcze "przyjść "zamówione ....ja też jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:50, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Beatko tyle serca wkładacie w prace przy strumyku że ja tam przy nim to i pod gołym niebem bym nocowała oj będzie tam pięknie nawet ja już nie mogę sie doczekać jak roślinki tam będą a co dopiero Ty.Pewnie juz przebieraz nużkami i rączkami na samą myśl o sadzeniu kwiatów.?

Oj przebieram nóżkami i rączkami z nie cierpliwością Tylko ta pogoda plany mi trochę psuje Wczoraj w deszczu kończyliśmy prace przy ogrodzeniu.Do domu przyszłam o 21 godz. Dobrze że M ma lampę więc przedłużamy dzień i pracujemy dalej Na jutro mam już zaplanowane działania, zachęciłaś mnie swoją rabatą różaną więc ja też muszę moje gdzieś posadzić Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:55, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj an_tre z poczuciem humoru to raczej u mnie kłopotu nie ma.... ale pod koniec wczorajszego dnia gdzieś zginą Byłam padnięta


Cieszę się że kibicujecie nam - to bardzo miłe. Dziękuję

renatamama3 takich roślinek jeszcze nie mam, poczytam, zobaczę jak wyglądają Dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 17:36, 04 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Sobota, dzieci u dziadków a my od rana pracujemy. Dzisiaj plan wykonałam pomalowałam pergolę i zrobiłam rabatkę przy wejściu na działkę:

Tak było zielony płotek i nic ciekawego


ale pomalutku zaczęło się coś dziać Przy pergoli posadziłam różę pnącą w towarzystwie clematisów, po obydwu stronach rosną migdałki i lawenda






____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 17:38, 04 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Potem wpadłam na pomysł aby przez pergolę biegła dróżka. Na razie miałam tylko tyle moich okrąglaczków ale M jeszcze zrobi


____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
zawitka 17:51, 04 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Witraj Beatko wspaniałe zmiany trzymam za Was kciuki strumyk robi sie piękny a Was wszystko boli ale tak ma być Zobaczycie jak będzie ładnie Powolutku powolutku dojdziecie do końca.Pozdrawiam cieplutko A ta róża och och
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Betka 22:45, 04 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455



Witaj Zawitka zmiany zmiany mam nadzieję że fajnie to wszystko wyjdzie

Właśnie wróciłam z ogrodu, postałam sobie na mostku. Ale fajnie właśnie ostatnie deski przyczepia M z ekipą jutro zrobię zdjęcia i pokarzę nasze dzieło.
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
an_tre 22:51, 04 maj 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Odwaliłaś dziś kawał roboty masz rację idź spać i odpocznij kolorowych snów
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Ewa4 21:14, 05 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Był płotek nie ma płotka hihi
jesteś bezbłędna ale bez ładniej jest .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies