Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

07:11, 09 lip 2018
Witaj jakoś nie miałam okazji wcześniej tu być ...poczta pantoflowa mnie tu pokierowała

gratuluje emisji ...choć mam niedosyt ....... placyk mi się spodobał a ty fajnie go obsadziłaś telewizja ciut za mało czasu mu poświęciła

nie wiem czy uda mi sie watek nadrobić ....cofnełam sie do spotkania w bukszpanowym ale głównie skupiłam sie na fotkach

Pozdrawiam
AgnieszkaW 07:52, 09 lip 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Betka napisał(a)

Dziękuję. Jak wyszło bo ja nie widziałam


Wyszło super, nie wiedziałam, że masz tak bujne i piękne nasadzenia nad rowem, a Twój występ bardzo swobodny, ciepły
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:12, 09 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Beatko świetnie wyszłaś, gratuluję Niedosyt mam, że tylko w akademię zmieścili, dużo nie pokazali, dobrze, że chociaż z drona nagrania były
Ruszamy wkrótce z rowem i fajnie, że wcześniej mogłam okiem bliżej rzucić na Twoje nasadzeniaLinia brzegowa wczoraj w Wojsławicach mi się wyklarowała, ale resztę u Ciebie podglądam i dostosowuję do swoich warunków
Zobacz jak się szybko emisji doczekałaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaMS 00:54, 10 lip 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Super, gratulacje Krótko ale pięknie i tak naturalnie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
koliber 11:35, 10 lip 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Właśnie obejrzałam Gratulacje Jesteś sławna
____________________
Zielona przestrzeń
alis 11:55, 10 lip 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Gratuluję Beatko emisji w TV, ja podobnie jak Justyna czuję niedosyt-za mało pokazano, a Twój piękny ogród kryje tyle cudownych zakątków
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Wiolka5_7 13:23, 10 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20650
Śwetnie wyszedł twoj ogród w programie i Ty również , tylko szkoda,że tak krótko pokazali...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Betka 09:34, 14 lip 2018


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dziewczyny z braku czasu odpowiem wszystkim razem.
Bardzo dziękuję że tak miłe komentarze o Akademi Ogrodnika. Cieszę się że tak szybko zmontowali nagranie! Widok ogrodu z lotu ptaka piękny!Muszę przyznać że dumna jestem z ogrodu z eMa że tak dzielnie pomaga i wogóle
Po spotkaniu u Gosi nie mogłam się oprzeć i pojechałam do szkółki wróciłam z jeżówkami krwawnikami i pysznoglowkami
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 13:54, 20 lip 2018


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kilka fotek do mojego pamiętnika ogrodowego
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
anabuko1 14:03, 20 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Betka napisał(a)
Dziewczyny z braku czasu odpowiem wszystkim razem.
Bardzo dziękuję że tak miłe komentarze o Akademi Ogrodnika. Cieszę się że tak szybko zmontowali nagranie! Widok ogrodu z lotu ptaka piękny!Muszę przyznać że dumna jestem z ogrodu z eMa że tak dzielnie pomaga i wogóle
Po spotkaniu u Gosi nie mogłam się oprzeć i pojechałam do szkółki wróciłam z jeżówkami krwawnikami i pysznoglowkami

Pewnie ,że pięknie wygląda .Nie tylko z lotu ptaka.
Fajne te nowe roślinki.
My z Ania też po spotkaniu u Gosi pojechaliśmy do szkółki. I trochę nowych roślin kupilyśmy.
Normalny bzik.
A w której szkółce kupowalas ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies