Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Gocha 09:56, 04 cze 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Beatko super rabata hostowa sie zapowiada. Mnie też ciekawi co robi tam ta cegła. Ty ziemi chociaż nie musisz przygotowywać. Zawsze Ci zazdroszczę tej czarnej ziemi. Też będę tworzyć nową hostowo paprociową. Host będę miała sporo więc muszę im szykować nowe miejsca. Buzxiaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Betka 22:22, 12 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
katel napisał(a)
Clematis piękny i piwonia cudna a Ty jak zwykle błyskawicznie działasz , nowa rabatka super.

Witaj Kasiu no nie wiem czy to było błyskawicznie hahaha chciałam żeby to było szybciej no ale ważne ze jest już posadzone !!! teraz jeszcze okienka pomalować .....i tu mam zagwozdkę bo dostałam w konkursie nagrodę puszki z farbą zewnętrzną w 3 kolorach. Teraz myślę czy przypadkiem nie wykorzystać je może będzie ciekawie tak kolorów

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:26, 12 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
anpi napisał(a)
Ale będzie hostowisko... Ja też ich dosadzam .
A co będzie na cegle?
Beatko nie choruj,bo zbliża się czas planowania spotkań

Aniu na spotkanie z Wami to ja na czworaka nawet pójdę hahahaha Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moją grupę wsparcia
Na cegiełkach będzie ławeczka tylko jeszcze nie wiem jaka ?!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:30, 12 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
dominka napisał(a)
Piękna rabata się szykuje.U Ciebie Beatka sporo jest miejsca cienistego, u mnie patelnia
Piwonia zachwyca.


Powodzenia u kleszczy nie zazdroszczę


Aga no właśnie u mnie w brew pozorom to też tego cienia nie za wiele . Na szczęście ogarnęłam z Piotrkiem teren za budynkiem i tam powstało choć troszkę cienistej rabaty
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:36, 12 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
AnnaMS napisał(a)
Dobre zakupy = super rabata hostowa uwinęłaś się raz dwa Masz może hostę "Kross regal" - ta siwa, liść na wysokiej nóżce? Jeżeli tak to szykuj na nią spoooro miejsca
No pięknie i już Teraz niech sobie rosną i nabierają masy

Tak zgadza się dobre zakupy nigdy nie są złe Hosty kupiłam NN jak się okaże że za ciasno będzie to podzielę przesadzę taki problem to nie problem . Chociaż ty to znawca hostowy jesteś to się na tym znasz i pewnie będę przesadzać hahahaha

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 23:13, 12 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Gocha napisał(a)
Beatko super rabata hostowa sie zapowiada. Mnie też ciekawi co robi tam ta cegła. Ty ziemi chociaż nie musisz przygotowywać. Zawsze Ci zazdroszczę tej czarnej ziemi. Też będę tworzyć nową hostowo paprociową. Host będę miała sporo więc muszę im szykować nowe miejsca. Buzxiaki


Gosiu hosty i paprocie w każdej odsłonie są piękne uwielbiam to połączenie dlatego u mnie też ono jest Ziemia u mnie faktycznie jest super nie muszę jej w ogóle przygotowywać a to bardzo ułatwia i skraca mi prace!!! Byłaś już w szkółce na którą dałam ci namiary?

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
anabuko1 23:19, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Betka napisał(a)


Aga no właśnie u mnie w brew pozorom to też tego cienia nie za wiele . Na szczęście ogarnęłam z Piotrkiem teren za budynkiem i tam powstało choć troszkę cienistej rabaty

No i ssuper hosciane rabata powstała.
A one same wyglądają bardzo ładnie.
Fajnie ,że masz takie drzewa.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 23:21, 12 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Czyli istnieje prawdopodobieństwo, że się poznamy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Marga 23:30, 12 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Betka napisał(a)

Piekna ścieżka po łuku będzie Już wiem, że wielka hostowa będzie robić wrażenie. Warunki widać, że idealne są. Cień i wilgoć. Oby nornic nie było jak u mnie.
Pozdrawiam Beatko
____________________
Ogród dla moich synków
agapant 23:47, 12 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1290
Beatka, super. Jakie to wszystko przemyślane. Jak hosta urosną to wtedy będziemy mlaskać. Ja już zaczęłam.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies