Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Betka 21:50, 12 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiaj sadziłam i sadziłam.... a tu jeszcze tyle przede mną
Wysadzam byliny wszystkie jakie mam. Chcę przenieść mój mały ogródeczek kwiatowy nad strumyk więc wykopuję i jakoś próbuję zestawiać pewnie za jakiś czas będę przesadzać hihihi bo wszystko na czuja robię.Zdjęć z dzisiejszego dnia nie mam bo akumulatorek padł jutro bardziej się postaram !!

A teraz kilka wcześniejszych fotek z nad strumyka

zakątek z brzozami










____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
akanta 21:59, 12 cze 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
brysia napisał(a)


No super to wygląda!!, jak trawka wzejdzie to będzie śliczny zakątek wypoczynkowy. Gratulacje, kawał dobrej roboty zrobiony! Pozdrawiam


Przyłączam się do gratulacji....ogrom pracy wykonaliście.Teraz tylko czekać na efekty .Betko stawiaj na rośliny pewniaki,ja właśnie wyrzuciłam kilkunastoletnie jałowce ,zamierają od środka ,sypią się po zimie ,gałązki obwieszaja poprostu tracą formę no i paskudy je w ogrodach lubią.Może skusisz się na kilka serbów i wiśnie śliwolistne jako przesłonę od ulicy i tego domku a nad wodę wierzbę ,kalinę koralową? Pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Betka 22:00, 12 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
A teraz zdjęcia z nad strumyka zakwitł biały kosaciec ( nie pamiętam czy go dostałam czy kupiłam )



____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
akanta 22:06, 12 cze 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Betka napisał(a)
Dzisiaj sadziłam i sadziłam.... a tu jeszcze tyle przede mną
Wysadzam byliny wszystkie jakie mam. Chcę przenieść mój mały ogródeczek kwiatowy nad strumyk więc wykopuję i jakoś próbuję zestawiać pewnie za jakiś czas będę przesadzać hihihi bo wszystko na czuja robię.Zdjęć z dzisiejszego dnia nie mam bo akumulatorek padł jutro bardziej się postaram !!

A teraz kilka wcześniejszych fotek z nad strumyka

zakątek z brzozami












Podziwiam zapał,też posadziłam sobie derenia ze złotym brzeżkiem,fajnie już ci kwitną roślinki,czują że je lubisz.Uroczy ten zakątek z mostkiem ale masz szczęście z tą strugą.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Betka 22:08, 12 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
akanta napisał(a)


Przyłączam się do gratulacji....ogrom pracy wykonaliście.Teraz tylko czekać na efekty .Betko stawiaj na rośliny pewniaki,ja właśnie wyrzuciłam kilkunastoletnie jałowce ,zamierają od środka ,sypią się po zimie ,gałązki obwieszaja poprostu tracą formę no i paskudy je w ogrodach lubią.Może skusisz się na kilka serbów i wiśnie śliwolistne jako przesłonę od ulicy i tego domku a nad wodę wierzbę ,kalinę koralową? Pozdrawiam.

Witam dziękuję Skusiłam się na jałowce ale zobaczę jak to z nimi będzie, jeśli nie dam im rady to wywiozę je na taczce z ogrodu
Serbów nie mogę posadzić bo linie z prądem mam nad płotem a śliwę wiśnową mam posadziłam ją bliżej brzóz. Mamy trochę podobny gust mi też podobają się serby i śliwy wiś. Serby na pewno posadzę po drugiej str strumyka ale nie w tym roku ( brak funduszy ) Jeszcze nie mam wierzby mandżurskiej a bardzo bym chciała więc na nią też przyjdzie pora Dziękuję za rady i zapraszam ponownie nad mój strumyk
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:24, 12 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
cd. kwiatuszków




Przy wejściu w tym roku posadziłam wilce

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
brysia 08:40, 13 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220

A teraz kilka wcześniejszych fotek z nad strumyka

zakątek z brzozami





Poproszę o krzesełko. Zakątek z brzozami to moje miejsce w Twoim ogrodzie. Chętnie będę przychodziła tam posiedzieć. Kocham brzozy, sama chcę je zasadzić w potoku, taki mały zagajnik. To mój plan na jesień.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
Lilka 10:35, 13 cze 2013

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
Ślicznie działasz - przeczytałam wątek od deski do deski. Widać w tym jakiś pomysł i konsekwencję. Jestem pod wielkim wrażniem wszystkich zmian i waszej ciężkiej pracy. Jak się wszystko rozrośnie to nic tylko - jak to mówi moja mama " pachać " ( czyt. napawać się zapachem ) ogród.
____________________
Ewa4 20:48, 14 cze 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko ale Wam te prace szybko poszły juz kwiaty kwitną i trawka wschodzi pięknie i tak trzymaj.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 22:34, 14 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
brysia napisał(a)


Poproszę o krzesełko. Zakątek z brzozami to moje miejsce w Twoim ogrodzie. Chętnie będę przychodziła tam posiedzieć. Kocham brzozy, sama chcę je zasadzić w potoku, taki mały zagajnik. To mój plan na jesień.

brysiu jak najbardziej krzesełko się znajdzie Bardzo mi miło kiedy czytam takie sympatyczne komentarze. Zakątek z brzozami jest taki naturalny i pomimo że staram się tworzyć coś fajnego to i tak ten zakątek powala wszystko na łopatki
Twój plan jest jak najbardziej dobry, brzozy nadają charakteru w ogrodzie Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies