Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Bogdzia 18:03, 10 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ładną masz wiosne u mnie tylko jeden ciemiernik kwitnie a na dzis zapowiadaja przymrozek , dobrze ze im lisci jeszcze nie wycięłam.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 05:47, 15 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pozdrowienia zostawiam, gdzie wybyłaś Jolu?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 15:18, 16 mar 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Milka napisał(a)
Pozdrowienia zostawiam, gdzie wybyłaś Jolu?
No właśnie
Pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
yolka 16:23, 16 mar 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jestem, staram się ogarnąć ogrodowy mordor
Chyba będę mieć jednego kwiatka na laurowiśni

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 16:27, 16 mar 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jedna laurowiśnia ma ciemne liście, a pozostałe żółtawe, nie wiem czy to od gatunku zależy (nie wiem co mam), czy coś in nie pasuje. W realu są ciemniejsze w słońcu wydają się jeszcze bardziej żółte. W ub roku też tak miały



____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Milka 17:30, 16 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Masz Etnę, zrob oprysk Asahi, co tydzień i będzie ok
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 18:42, 16 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No nareszcie dałaś znak że żyjesz.Wczoraj o tobie myślałam i cię telepatycznie chyba do mnie do odwiedzenia,on ściágnęłam

Na laurowiśniach się nie znam bo to u nas rzadkość w centralnej Polsce, chyba. Myślę że przemarzać może chociaż ostatnio zimy lżejsze to i laurowiśnia by u nas dała radę.

Ja dziś pierwszy raz wyszłam trochę do ogrodu ale wróciłam zmęczona, zasapana jak stara lokomotywa - dużo czasu minie zanim znowu wejdę na obroty
U mnie w ogrodzie też gdzie nie spojrzę to jakiś nowy obszar czy temat do pracy się znajduje. I wycinanie bylin z jesieni, i grabienie, i zagospodarowanie nowego kawałka rabaty pod świerkiem, i wygrabianie trawnika, i przedogródek i donice do obsadzenia (mam bratki i stokrotki kupione)i chwasty oczywiście już w najlepsze sobie rosną. Nie wiem kiedy i jak się z ty wszystkim uporam.
Na razie mnie to przeraża a ogródek mam mpprzecież malutki co dopiero taki jak twój, Krysi czy Bożenki....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
GorAna 13:10, 17 mar 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Jolu, przepiękne te Twoje ciemierniki
Ja swojego białego przesadziłam jesienią w inne miejsce i chyba mu się to nie podoba, bo ledwo zipie. Różowe podzieliłam, zrobiłam z jednej kępy trzy i dwa kwitną.
Widocznie biały się na mnie obraził
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
an_tre 20:37, 20 mar 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
yolka napisał(a)
Jedna laurowiśnia ma ciemne liście, a pozostałe żółtawe, nie wiem czy to od gatunku zależy (nie wiem co mam), czy coś in nie pasuje. W realu są ciemniejsze w słońcu wydają się jeszcze bardziej żółte. W ub roku też tak miały



Piękny widok, laurowiśnie jak miss Polonia na wybiegu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 21:10, 20 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mieszanką nawozów dla kwasolubów tez możesz opryskac. Ciemierniki olbrzymy, śliczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies