Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy iglaste » Iglaste, małe krzewy kuliste bez potrzeby formowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Iglaste, małe krzewy kuliste bez potrzeby formowania

Gardenarium 10:54, 19 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze polecam Thuja 'Golden Tuffet' - też ma ładny kolor




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ZbigniewG 13:57, 19 kwi 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
a Golden Tuffet to sobie zakupię dla samego miania


na zdjęciu Mirjam ma rok od zakupu, dwie zimy przetrwała bez uszczerbku
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
kiciaodzenka 21:42, 19 kwi 2013


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 69
Danusiu, Zbigniewie dziękuję za szybkie odpowiedzi i rady. Muszę przemyśleć co wybrać

Odnośnie mojego drugiego pytania zadanego wcześniej, możesz, możecie, odpowiedzieć ? Czy zapytać w innym wątku ?

"Pod tymi kamyczkami masz ziemię, korę ? Chodzi mi o zabezpieczenie mieszania się piasku z kamykami. Bo prawdopodobnie właśnie na tym klombie będę miała kamyczki."
Gardenarium 21:02, 20 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Załóż swój wątek ogrodowy, albo zadaj pytanie w nawierzchniach bo tu jest wątek o kulkach

Odnośnie formy bonsai usunęłam zdjęcie, nie wolno wklejać zdjęć z netu.

Jak zrobić bonsai z iglaków masz tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/341-jak-zrobic-bonsai-ze-starych-iglakow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Borbetka 08:11, 22 kwi 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Spójrz na moje kule Danica. Są naprawdę duże. Teraz już je tnę, bo nie chcę, żeby były większe i dzięki cięciu są ładniejsze:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1500-borowcowy-raj?page=34
____________________
borówcowy wizytowka
kiciaodzenka 09:55, 22 kwi 2013


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 69
Danusiu, założę wątek w nawierzchniach. Dziękuję za zwrócenie uwagi, ogólnie rzadko udzielam się na jakichkolwiek forach, dlatego tak wyszło. Dziękuję za linka

Borbetka , rzeczywiście duże są, na mój klombik będą za duże, chyba , że nauczę się obcinać.

Chyba, że wymyślę jakieś inne roślinki na obrys konturu klombu, tylko chybiałabym aby były to roślinki przez cały rok zielone, bądź w innym kolorze. Także chyba tylko iglaki, żywotniki wchodzą w grę.

Poza tym pięknie się u Ciebie prezentują, myślę, że w przeszłości sobie je zasadzę w innym miejscu na działce, bo są cudne i bezproblemowe.
00:28, 02 sie 2014
Świerk Little Gem też jest małą, zgrabną kuleczką.
Anias 22:29, 30 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
A ja szukam kulkowej odmiany iglaków ale w kolorze srebrnym, szarym, może coś z białym? znajdę cos takiego?
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Toszka 23:41, 30 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Picea omorika Karel, Picea Glauca Globosa szczepiona na pniu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Anias 17:45, 02 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327

Dzieki ide szukac
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies