Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 14:33, 02 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Coli, rozo333 pięknie dziękuję. Lenko miłe słowa zawsze motywują. Ewko, piękne zdjęcie lawendy z białymi pelargoniami, super połączenie dziękuję.
Co do kulek to thuja Danica. Rośnie już chyba z 8 lat i w tym roku się lekko rozciapierzyła i pocięłam. Trochę się bałam, że zrobią się nierówne przyrosty. Tak wyczytałam na forum, ale u mnie nie. Jestem bardzo zadowolona z nich, więc polecam bo faktycznie bukszpany, a cisy to w ogóle, są droższe. Zimą zawsze strząsam z nich śnieg. Tego pilnuję. Co do cięcia to najpierw spróbowałam dużymi nożycami do żywopłotów na prąd - nie bardzo to szło. Potem wzięłam Bosha te małe akumulatorowe - też uciekały mi igiełki spod noża. Nie poddawając się podeszłam do cięcia z nożycami ręcznymi do żywopłotu i to było to. Zajęło mi to tydzień i zrobiłam to raz wiosną. W tym roku wystarczy.
____________________
borówcowy wizytowka
Milka 16:29, 02 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Domi napisał(a)



I kulkownia:





Te kulki wyglądają pięknie!


ale pięknie, nie mogę się napatrzeć!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
pagap 20:11, 02 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Borbetka ogród przepiekny, jestem pod wrazeniem
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
ewaglen 23:14, 02 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Domi napisał(a)



I kulkownia:





Te kulki wyglądają pięknie!


W jakiej odległości od siebie są posadzone?
____________________
Mój ogród - co dalej?
hania 23:35, 02 lip 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Ale cudnie !!!...już pyrzycięte? twoje kulki?
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Borbetka 15:21, 03 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kulki są w odległości mniej więcej 1,5m, a były cięte wczesną wiosną.
____________________
borówcowy wizytowka
kasik 22:49, 04 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 16
Witam serdecznie Wszystkich. Jestem pełna podziwu dla tego ogrodu... Ogrodowisko przeglądam już bardzo długo, jednak wcześniej nie odważyłam się zarejestrować...otóż na chwilę obecną mieszkam w bloku co za tym idzie....nic do pokazania... balkonik 1x5...ale.... jeszcze 2 lata i będę miała "ten, swój wymarzony"(buduje się buduję) i to niedaleko jestem pełna podziwu, Pani ogród jest przepiękny, zachwyca ogromnie.... bardzo chciałabym stworzyć jego namiastkę.... ale czy to się uda???
Jeszcze raz gratuluję i Pozdrawiam z Kamionek
____________________
Borbetka 16:30, 05 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witam ciepło na forum. Tym bardziej, że z takiego bliska . Tutaj mówimy sobie po imieniu. Ja jestem Monika. Mój ogród ma już swój wiek. Dla niektórych mało, dla innych dużo, ale ja ciągle jestem niezadowolona. Dzięki Ogrodowisku znalazłam wiele inspiracji, ale też dużo nowej roboty . W tym roku chyba przesadziłam i finansowo i fizycznie, a w te upały nic się nie da zrobić tylko siedzieć w basenie. To u mnie chorobliwe. Dzisiaj znowu kupiłam 3 paletki lawendy - jest cudna, tylko sił na posadzenie brak. Zapraszam do mojego wątku i pozdrawiam kasiku.
____________________
borówcowy wizytowka
Klamber 17:22, 05 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Moniko, żebyś tylko korzeni nie puściła w tej wodzie.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
majkel0326 23:47, 05 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Borbetko,ja w tym roku pokochałam lawendę,bo zeszłoroczne sadzonki mi zakwitły i od razu mnie zachwyciły.Na następny rok też chcę więcej Tak więc w ogóle się nie dziwię tym Twoim trzem paletkom Pozdrawiam Cię serdecznie!
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies