Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

hanka_andrus 18:10, 28 sty 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No chciałoby się, żeby już świeciło słoneczko, ale niestety jeszcze szaro za oknem.

To nic, doczekamy się. Jak Twoje ciemierniki się mają? Bo swoich nie dałam rady jeszcze podejrzeć, ale jesienią pąki były u moich, to i kwiatów może się doczekam. Miłych feriowych dni, ale u Ciebie to chyba bardzo pracowite teraz.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 18:36, 02 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanusia u mnie ciemierniki na razie słabo ...pąki są ale chyba liściowe nigdy im się nie śpieszyło zimą ale za to ranniki już wariują zaskoczyły mnie teraz puszcza i pada deszcz ze śniegiem na zmianę ale przed tym mroziło i takie przymrożone zobaczyłam hiii

przy pierwszym zastanawiam co to za bulwa się odkryła ? to one z tej bulwy? krótko tam stałam...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 19:59, 02 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Eduś, to są bulwki rannikowe. Weź je trochę głębiej wkop w ziemię, jak dasz radę. Albo przykryj torfem albo trocinami. Musiałaś wygrzebać? Ale teraz już wiesz.
Pozdrawiam

U Ciebie normalne przedwiośnie. Zakładam, że u mnie jeszcze śpią. A za 2 tygodnie może się uda wyprawa.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anabuko1 22:00, 02 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
eda napisał(a)


Buziam Was dziewczynki miłego i udanego wszystkiego




Piękne zdjęcia
Kurcze ranniki u ciebie już zaczynają kwitnąć
U mnie jeszcze ich nie widać
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Basilikum 22:07, 02 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja dzis specjalnie ogladalam miejsca gdzie ranniki mam i nic a nic nie widac jeszcze. Ziemia zamarznieta na amen. Chcialam pociagnac chwasta i nie dalo sie,czyli gore oberwalam ale korzenie w ziemi.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 16:32, 03 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Edytko, już ranniki!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eda 18:24, 04 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Eduś, to są bulwki rannikowe. Weź je trochę głębiej wkop w ziemię, jak dasz radę. Albo przykryj torfem albo trocinami. Musiałaś wygrzebać? Ale teraz już wiesz.
Pozdrawiam

U Ciebie normalne przedwiośnie. Zakładam, że u mnie jeszcze śpią. A za 2 tygodnie może się uda wyprawa.


zasypałam ziemią troszku Hanusia bałam się ruszać bo już kwiatki
teraz już całkiem mam bez śnieguuu
szkoda bo ostatni tydzień ferii
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:25, 04 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
anabuko1 napisał(a)

Piękne zdjęcia
Kurcze ranniki u ciebie już zaczynają kwitnąć
U mnie jeszcze ich nie widać


Dziękuję Ana tak się udało w słońcu teraz to już nic białego beee
ranniki cudnie cieszę się no ale zawsze później były
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:27, 04 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
a ja dzis specjalnie ogladalam miejsca gdzie ranniki mam i nic a nic nie widac jeszcze. Ziemia zamarznieta na amen. Chcialam pociagnac chwasta i nie dalo sie,czyli gore oberwalam ale korzenie w ziemi.


ziemia puści to i u Ciebie będą u mnie puszcza i rozmywa ciepło mam i dla tego bo śniegu nic przymraża tylko nad ranem lub w nocy
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:28, 04 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Milka napisał(a)
Edytko, już ranniki!!


no !!! sama się dziwie ale co robić zimy niet
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies