Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 21:47, 30 wrz 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monika83 napisał(a)
Ta Celozja bardzo ładna jest tylko szkoda że jednoroczna bo już bym ją zaprosiła do ogrodu


No niestety ale wiesz zobaczymy bo ja przekonałam się już mam u mnie kwiaty co roku te same które raz wysiałam i one same pokazują się co roku ja tylko przenoszę jedne znikły po paru latach bezpowrotnie to dziwaczki i nie ma a tak to mam :

tytoń ogrodowy ,szarłat ,bratki ,smagliczka - miałam różową taką dwa kolory fiolet i białą a biała pokazała się teraz dopiero jesienią gdzieś w kąciku już z kwiatkiem i biała miodowo pachnie cudnie ciekawa jestem czy będzie po zimie i maczki kalifornijskie też dużo kolorów było teraz pokazują się różne odcienie żółtego i pomarańczowe






____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiek 21:48, 30 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
eda napisał(a)


Dziękuję Kasiu razem podglądałyśmy ich poczynania haa no nie widziałam ich nigdzie teraz ...w pierwszej chwili nasiona z szarłatem skojarzyły mi się i ten kolor liści ciemny najładniejszy ale i żółty i zielony też fajny ciekawe czy tak jak szarłat nasiona przetrwają po zimie i wysieją się same Grzebyczki tak zjawiskowe



Edytko, to bardzo ladne kwiaty i mam nadzieje ze powroca do ogrodow.
To ten prawda? Znalazlam go w ogrodniczym, ale posadzony tak calkiem na uboczu, a szkoda, Bo naprawde sliczne sa.

____________________
Bawarka
eda 22:25, 30 wrz 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)


Edytko, to bardzo ladne kwiaty i mam nadzieje ze powroca do ogrodow.
To ten prawda? Znalazlam go w ogrodniczym, ale posadzony tak calkiem na uboczu, a szkoda, Bo naprawde sliczne sa.



Tak tak Kasiu to ten szkoda no ale myślę że spodoba się znów
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:32, 30 wrz 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziś jesienny poranek ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:35, 30 wrz 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:41, 30 wrz 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jesień...



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Monika83 20:03, 02 paź 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2990
eda napisał(a)


Haa no widzisz kochana a ja go kupiłam właśnie ze względu na kwiaty a nie wiedziałam że będzie miał jabłuszka i to tak atrakcyjne i pachnące
A widzisz a ja o tych jabłuszkach wiedziałam ale nie wiedziałam że ma tak piękne kwiaty
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Monika83 20:04, 02 paź 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2990
eda napisał(a)
Dziś jesienny poranek ...

Piękny widoczek
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Basieksp 20:12, 02 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212




Jesienny poranek piękny u Ciebie ale ten liść, niby nic wielkiego, zwykły liść, ale urzekło mnie to zdjęcie cudne ujęcie, jak dla mnie piękne w swej prostocie


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 19:55, 03 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)




Jesienny poranek piękny u Ciebie ale ten liść, niby nic wielkiego, zwykły liść, ale urzekło mnie to zdjęcie cudne ujęcie, jak dla mnie piękne w swej prostocie




Dziękuję Basiu
liść tulipanowca przeleciał kawałek na wjazd z kamienia który zawsze chciałam ...mam fisia na tle kamieni te są wypłukane wybrane z piasku i ogrodu z warzywniaka gdzie popadnie
a jeszcze bardziej od kamienia ..lubię mokry kamień
poranki teraz wilgotne i te krople są magiczne ...

to trochę starsze zdjęcie...



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies