Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rozwojowy kawałek pola

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozwojowy kawałek pola

anax 20:48, 08 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Bylinowy czar


____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anax 21:00, 08 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Trochę pnączy



Altana na , której właśnie przesiaduję wraz z 1000000000 komarów



Trochę wody "ciurkającej" od soboty



Jego Wysokość Koperek- sam decyduje gdzie się wysiać

____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anula_wn 21:34, 08 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Anax, ślicznie masz !
a altana mnie powaliła na kolana !!!! marzenie co tam komary....

czy kicia się znalzła?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Monic 22:26, 08 lip 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Piękna ta altana!!! Moje wciąż niespełnione marzenie.
Początek wątku mnie rozbawił, ale chyba nie wierzyłaś we własne możliwości - tworzysz naprawdę piękny ogród!
____________________
mój ogród Monika
anax 23:17, 08 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Dziewczyny dziękuję bardzo Fajnie usłyszeć, że zmierzam w dobrym kierunku, choć co chwilę mam pełno wątpliwości Ostatnio się łapię , że zamiast poleżeć na leżaku i posłuchać pluskającej wody , ja coś wkopuje, przycinam, podlewam , nawożę. Coś czuję , że w końcu przedobrzę , jak nic. Też tak macie?

Kotka niestety nie wróciła Na samą myśl o niej serce się kraję. Ponieważ ja mam tylko te zwierzęta , które mnie wybrały, mam nadzieję , że jakiś kociak stanie na mojej drodze i dołączy do starego kocura.

Jak mówi aktor Piotr Pręgowski człowiek z bogatą zwierzęcą historią " Zwierzęta wybierają frajerów, bo ci ich nie wyrzucą" Ja takim frajerem jestem na 100%.
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Monic 08:26, 09 lip 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
To dobrze, Aniu, na pewno jakaś bidula znowu się przyplącze
A z brakiem czasu na wypoczynek to chyba tak już jest u każdej "zarażonej" ogrodniczki
Ja nawet jak wczoraj poszłam do koleżanki na kawę, to dłubałam w Jej ogrodzie i sadziłam rośliny
____________________
mój ogród Monika
Pszczelarnia 11:18, 09 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj!
Ładne róże a szukając warzywek zobaczyłam śródziemnomorskie klimaty. Zwiewna altana w muśliny odziana. Piszesz o inspiracjach angielskich a ja widzę Morze Śródziemne, hmm... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anax 11:42, 09 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Ewuniu, bo u mnie straszny miszmasz jest. Jednego dnia chciałoby się coś angielskiego, drugiego południowego , a jeszcze innego nowocześnie. Ja wiem , że to szkolne błędy , ale co poradzę , że taka rozdarta jestem i idę na żywioł Jak już stylistycznie przedobrzę to mnie ochrzancie i wyprostujcie.

Co do warzywnika , jest i dzisiaj go obfocę , choć po tegorocznych ulewach i gradzie nie wygląda imponująco. O dziwo przetrwały pomidory, jakieś wyjątkowo żywotne na przekór wszystkiemu.

Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Enya73 14:38, 10 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Bardzo rozwojowy ten Twój kawałek pola Widzę, że mamy podobne upodobania nie tylko ogrodowe Dla mnie Toskania to też takie drugie miejsce na ziemi, gdzie czuję się wyśmienicie i chętnie tam wracam Zapraszam do mojego drugiego wątku o Toskanii Pewnie rozpoznasz znajome miejsca

Twoją altanę chętnie bym skopiowała, ale jak już wiesz, mam inną Twoją jednak bym pomalowała na biało, ale to po duńskich wakacjach mam takie skrzywienie, że chcę wszystko na biało
Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej fotek.

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
anax 14:49, 10 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Enya, nawet nie wierz, jak mnie biel , lub zbielony szary nęci . Boję się tylko zbyt dużej ilości kolorów drewna w ogrodzie. Mamy drewniany taras wraz z całą konstrukcją balkonu + pergole+ plac zabaw latorośli.
Co do Toskanii to musze tam być raz w roku. My jeździmy do jednej z winnic koło Sienny i co roku odkrywam coś nowego. Do wątku czuję się zaproszona i na pewno powrzucam zdjęcia.


Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies