Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rozwojowy kawałek pola

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozwojowy kawałek pola

Evchen 22:50, 11 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
anax napisał(a)

Kilka fotek




Ale fajna ścieżka na trawnik Świetnie to wymyśiłaś
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Loosiuu 23:38, 12 lip 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
anax napisał(a)



Oo! Buk 'Pendula' Zadbaj o niego, bo jest piękny.
Masz super altanę! Marzenie nie jednego właściciela ogrodu!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Przetacznik 23:03, 13 lip 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Hej Anax dopiero poznaje Twój ogród, podoba mi się weranda z powiwającymi tkaninami i żwirowe rabaty - wzorowo zrobione, lubię take wstawki w ogrodzie, pozdrawiam : )
____________________
wietrzyk 12:40, 15 lip 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
cześć Anax,
może to i ogrodowy embrion, ale bardzo rozwojowy jeżeli zakładałaś ogród rok temu to naprawdę jest się czym pochwalić masz już całkiem duzo roślin, a i ogród ma swój charakter. wydaje mi się, że wszystko współgra razem ze sobą i z domem, a to chyba najważniejsze. całą resztę można przecież kształtować na bieżąco. bardzo podoba mi się pergola na pnacza no i altana oczywiście też
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
anax 12:06, 17 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Witam i od razu dziękuję za Wasze wpisy
Ostatnie parę dni spędziłam na najcudowniejszej czynności na świecie ,czyli na zdzieraniu zachwaszczonej darni w przedogródku. Mamy już w miarę ogarnięty teren wiec czekamy na nową ziemię i czas na wyznaczanie rabat. Pomysłów miałam z 10000, a i tak do końca nie wiem, co chcę, więc płynę z pądem. W piątek chcemy wybrać się do szkółki po rośliny, więc coś się wyklaruję.
Pozdrawiam Wszytkich słonecznie
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Topola 15:29, 17 lip 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
anax napisał(a)
Witam i od razu dziękuję za Wasze wpisy
Ostatnie parę dni spędziłam na najcudowniejszej czynności na świecie ,czyli na zdzieraniu zachwaszczonej darni w przedogródku. Mamy już w miarę ogarnięty teren wiec czekamy na nową ziemię i czas na wyznaczanie rabat. Pomysłów miałam z 10000, a i tak do końca nie wiem, co chcę, więc płynę z pądem. W piątek chcemy wybrać się do szkółki po rośliny, więc coś się wyklaruję.
Pozdrawiam Wszytkich słonecznie


Cześć, to jest nas więcej, takich którzy "uwielbiają" zdzierać darń . Ja zacząłem, ale nie moge się jakoś zabrać, żeby to skończyć. Zawsze jest coś innego do zrobienia.
Świetnie wyglądają Twoje rabaty żwirowe. Fajnie rozjasniają cały ogród.
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
DORA 20:13, 17 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 12
Witaj,
bardzo przyjemnie oglada się Twój ogrod, jest taki lekki
Takie altany widziałam w Portugalii w Algarve na cudownych plazach, daja poczucie zwiewności, Twoja jest sliczna no i bardzo podoba mi się Twój trawnik, pozdrawiam
____________________
anax 15:15, 18 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Topola napisał(a)


Cześć, to jest nas więcej, takich którzy "uwielbiają" zdzierać darń . Ja zacząłem, ale nie moge się jakoś zabrać, żeby to skończyć. Zawsze jest coś innego do zrobienia.
Świetnie wyglądają Twoje rabaty żwirowe. Fajnie rozjasniają cały ogród.


Ja zazwyczaj w takich momentach ( jak zasuwam z łopatą ) zastanawiam się i po co mi to było.
Na szczęście szybko mija, a dobrze naostrzone sprzęty to podstawa.
Czekam , aż moje żwirowisko porośnie roślinami i będzie odrobine mniej "żwirowiskowe" .
Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anax 15:21, 18 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
DORA napisał(a)
Witaj,
bardzo przyjemnie oglada się Twój ogrod, jest taki lekki
Takie altany widziałam w Portugalii w Algarve na cudownych plazach, daja poczucie zwiewności, Twoja jest sliczna no i bardzo podoba mi się Twój trawnik, pozdrawiam


Dora, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Co, do południowych naleciałości , to ewidentnie widać , że plany to jedno, a realizacja zupełnie co innego. Miałam w planach coś angielskiego, a klimat zrobił się z trochę z innej bajki. Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii
Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Margolka 22:10, 18 lip 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Hej Wpadłam z rewizytą, pooglądałam i jestem zachwycona twoja altaną (tarasem? nie wiem co to...) Te firaneczki - rewelacja Twój ogród wcale nie taki początkujacy, całkiem ładnie juz wszystko rośnie. Trzymam kciuki za resztę!
Pozdrawiam. małgosia
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies