Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rozwojowy kawałek pola

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozwojowy kawałek pola

Ewa4 15:02, 10 lip 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Wpadłam ot tak przywitać się z nową ogrodniczką ale to co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania powiem krótko pięknie .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
anax 15:26, 10 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Ewa cześć, to bardzo miłe, ale na wyrost . Mimo wszytko biorę w ciemno jako zadatek.
Pozdrawiam i zaglądaj jeszcze.
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Madzenka 21:48, 10 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anax pieknie ogród wyglada a ciurkadełko pewnie bardzo cieszy
Czekam aż kupisz żagiel bo cały czas dumam czy na planowanej pergoli (relaizacja jesienią lub wiosną 2014) mam zamontować markizę w postaci rolety rzymskiej czy żagiel.... Chyba żagiel do mnie bardziej będzie pasował....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anax 15:21, 11 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Marzenko, no cieszy szczególnie wieczorem leżąc na leżaku. Dzisiaj zamawiam żagiel więc zdam relację.

Latorośl została wywieziona do dziadków na trzy dni......... całe trzy dni Ta cisza chyba mnie zabije, ale chyba jednak przeżyję
To oznacza , że będziemy mogli w spokoju zając się przedogródkiem. Koncepcja jest płynna więc sama nie wiem co z tego wyjdzie.

Kilka fotek



____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anax 15:35, 11 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Warzynie

____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Joaska 15:42, 11 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
anax napisał(a)



Witaj Anax .... baaardzo mmi się podoba Twoja pergola na tarasie... jeśli można o kilka fotek z różnych perspektyw
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Enya73 15:45, 11 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anax napisał(a)
Enya, nawet nie wierz, jak mnie biel , lub zbielony szary nęci . Boję się tylko zbyt dużej ilości kolorów drewna w ogrodzie. Mamy drewniany taras wraz z całą konstrukcją balkonu + pergole+ plac zabaw latorośli.
Co do Toskanii to musze tam być raz w roku. My jeździmy do jednej z winnic koło Sienny i co roku odkrywam coś nowego. Do wątku czuję się zaproszona i na pewno powrzucam zdjęcia.


Pozdrawiam


Mam ten sam problem, wszędzie raczej ciemne drewnokna, drzwi, podbitka, altana etc. Tylko taras z massaranduby samoistnie zszarzał, co mnie strasznie cieszy Zastanawiam się jednak nad pomalowaniem drzwi wejściowych do domu na szaro, do tego cegła klinkierowa classic i będzie prawie jak w Danii Żałuję, że nie mam białych albo szarych ram okien, ale jak budowaliśmy dom, to panowała zupełnie inna moda, poza tym gust bardzo mi się zmienił.

Co do Toskanii, to w zasadzie mogę się pod tym podpisać. Pewnie mieszkaliście gdzieś w okolicach Castelnuovo Berardenga, skoro koło Sieny? Może trafiłam?
Też jesteśmy koneserami wina i co roku jeździmy śladem enotek Ostatnio spotkaliśmy koło Montalcino Polaków, może to Wy byliście Mało prawdopodobne, a jednak...?

Buziaki



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
anax 16:07, 11 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Joaska napisał(a)

Witaj Anax .... baaardzo mmi się podoba Twoja pergola na tarasie... jeśli można o kilka fotek z różnych perspektyw


Joasiu, masz na myśli altanę? Pytam , bo ona jest z zupełnie innej stronie niż taras.
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anax 16:55, 11 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Enya, no popatrz mój dom ma zbliżone kolory, a nawet taras z tego samego drewna Myślałam żeby, zostawić do zszarzenia, ale TŻ zaolejował w tym sezonie. To drewno i tak zmienia barwę na bardziej delikatne, co mnie cieszy. Ja myślałam ,żeby w przyszłości zmienić kolor podbitki i elementów drewnianych na jasny szary, ale to pieśń przyszłości. Klimaty skandynawskie, też lubię i to bardzo.....
Strasznie pojemne mam serce

Co do Toskanii, to my jeździmy do winnicy koło Sinalungi ,Torrity di Sienna i Montepulciano i zazwyczaj jeździmy w czerwcu. Polaków w tym okresie, jak na lekarstwo
To moje krajobrazy

____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
anax 17:03, 11 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies