Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 17:39, 12 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Brysiu.
Pomysł z wątkiem jest na pewno dobry i nad nim pomyśle, ale będe mógł go zrealizować najprędzej w lato bo teraz sesja i praktyki zabierają sporo czasu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Anabell 17:43, 12 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Lukasz! dobrze że Cie znalazłam przypadkowo. Nas ogrodomaniaków nie zanudzisz zdjęciami w dodatku tak pięknymi. Jesteś już kolekcjonerem żurawek
Nie przejmuj się uśmiechami znajomych oni wszyscy przez zazdrość. Ja mam podobne reakcje otaczających mnie osób a po jakimś czasie zarazili się też.
Żurawki ciekawie zestawiasz, ale one tak piękne. zanotowałam sobie kilka odmian od Ciebie.
Jest jednak problem kupić z nazwą a są do siebie podobne.
Z hostami tak samo jest. Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Luki 17:57, 12 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Haniu.
Tak kolekcjonerem już jestem musze się z tym oswoić
Już się nie przejmuje 'zazdrośnikami' po prostu nie poruszam tego tematu, a właśnie takie miejsce jak Ogrodowisko służy do romowy o mojej pasji
Z tego co zauważyłem najgorzej z nazwami w centrach i sklepach ogrodniczych i małych szkółkach ze 'wszystkim'.
Ja mam na szczęście w pobliżu szkółke, która zajmuje się tylko bylinami i robi to fachowo, a reszte zamawiam przez internet i zawsze najpierw robie sobie liste odmian, a później wyruszam na łowy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Megi 19:44, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Luki napisał(a)



piękna kompozycja
____________________
Madzenka 21:08, 12 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj Łuki
Ależ masz imponującą kolekcję żurawek!

Na forum sami tacy zakręceni ogrodowo pasjonaci, więc wzajemnie rozumiemy nasze szaleństwo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tengel27 21:21, 12 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Imponująca kolekcja zurawek. Podobnie jak Ty nie mam też jeszcze Citronelli i też chyba muszę to nadrobić, podobnie jak z horti 'Limelight' Sodobały mi się też rojniki - no cóż, uwielbiam sukulenty
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
boguslawa_ma... 22:03, 12 cze 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witaj Łukasz zajrzałam za żurawkami bo taka piękna kolekcja ja dopiero zaczynam je kupować
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
barbara_kraj... 01:40, 13 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Z zaciekawieniem zajrzalam do Ciebie, Łukaszu, i trudno mi powiedzieć, czy żałuję czy też nie;P
Żałuję, bo 'choroba', do tej pory w uśpieniu rozwija się szybko, właśnie przez te żurawki, a niedługo uwidoczni się kolejna, na liliowce A ja na nowe rośliny miejsca nie mam

Nie żałuję, bo oglądam piękne zdjęcia i poznaję nowe odmiany żurawek, liliowców Może i przyjdzie kolej na rojniki? Bo ciekawą masz ich kolekcję
Dziękuję za wizytę u mnie
Ps. Kalety to dosć blisko Cz-wy

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
adom1206 06:46, 13 cze 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Kolekcja żurawek prześliczna.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Luki 11:10, 13 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witam wszystkich gości serdecznie dziękuje za tyle miłych słow.

Megi bardzo dziękuje. Tak po cichu powiem, że to chyba zasługa zdjęcia bo sklaniak troszke odsunięty od Rh

Marzenko bardzo dobrze się czuję w takim towarzystwie, a żurawki to moje ulubione rośliny, piekne i bezproblemowe.

Tengel Oj ja też nie ma hortensji tylko mam wielki problem - totalny brak miejsca.
W rojnikach najlepsze jest to, że tak szybko się rozrastają, a jedyne czego nie lubią to nadmiaru wody.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies