Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 23:35, 15 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Basiu powoli Na początek wszystkich, którzy mnie odwiedzają i te wątki, które losow sobie wybieram.
Wszystkich na forum to chyba nie da się ogarnąć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 08:27, 16 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widzę, źe mały kryzysik był???
Dzisiaj słońce, czas odpocząć w ogrodzie. Życzę miłego i pięknego dnia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 11:31, 16 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oj Marzenko był kryzys i to jaki jeszcze sporo zostało, ale teraz to już bardziej na spokojnie.

Zdjęcia z niedzielnego, słonecznego i ciepłego poranka

Żurawkowa fala


Rh i azalie już przekwitły.







Moje ulubione miejsce, liliowce, lilie mutanty i żurawki w jednym miejscu (jedną chyba czeka eksmisja bo psuje mi widok


I dla wszystkich
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kondzio 15:22, 16 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Super kryzysów będzie jeszcze dużo jak każdy z nas hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
przemekg 16:13, 16 cze 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Kolejny piękny ogród, jak widać po tych kilku stronach wątku robiony z sercem i pasją a to najważniejsze Z wielkim uznaniem podchodzę do ogrodów w których widać choć trochę kolekcjonerskie ciągotki, a nie tylko powielanie schematów. Kolekcja żurawek godna pozazdroszczenia również bardzo je lubię tylko odmian mam co najwyżej połowę tego co Ty, ale sukcesywnie powiększam. Hosty też piękne i jak widzę za kilka dni, tygodni będziemy podziwiać liliowce i lilie.
____________________
U Przemka w ogrodzie
margi 16:38, 16 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Obejrzałam pozachwycałam ach i och wszystko śliczne i takie zdrowe b.mi się podoba
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Luki 21:21, 16 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Przemek dzięki bardzo za wszystki pochwały, bardzo miło się czyta takie pochlebstwa
A ciągotki kolekcjonerskie mam bardzo duże, obecnie na lini ognia są żurawki i liliowce. Zbierałbym dalej rojniki, ale już nie mam ich gdzie sadzić, miałem okazje na dużo odmianowych w tym roku, ale rozsądek wygrał. Lili mam też dość dużo, ale ich raczej nie kolekcjonuje, po prostu bardzo je lubie i rosną też wszędzie

Bardzo mi miło Gosiu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ewsyg 22:00, 16 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Łukaszu, masz piękny, wypielęgnowany ogród. Żurawkowa fala super. Ja również lubię liliowce i mam ich troszeczkę. Może kiedyś się wymienimy kłączami ? W moich w tym roku zaczyna buszować nornica. Podgryzła mi trzy, jednego z nich nie mogę jej darować bo to wspaniały okaz. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jolusia 22:00, 16 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Witaj Luki...Przybiegłam z rewizytą i pozostanę...żurawki to też moje ulubione... choć miałam ich równie sporo , bo ponad 60 to kilkanaście z nich mi padło...ale i tak je lubię. Twoje ogrodowe obrazki zachęcają do kolejnych odwiedzin...proszę o więcej...
Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Luki 23:04, 16 cze 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bardzo dziękuje Ewo za pochwały i witam Cię w moich skromnych progach.
Liliowce to przepiękne kwiaty, moje to jeszcze maluchy, a kolekcje mam porównywalną do twojej tylko, że większość będzie w tym roku kwitła pierwszy raz. Trzeba im dać cza, żeby pokazały na co je stać

Jolu mi do tej pory tak definitywnie padły dwie żurawki, więcej zmarniało, ale zawsze jakoś udawało mi się odratować. Nowa zastępowała zniszczoną i wędrowała do 'kwarantanny'
Obrazki będę oczywiście pokazywał na bierząco,a kwitnienie lipcowe postaram się pokazać bardzo dokładnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies