Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

Megi 15:33, 21 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
martaibartek napisał(a)
Ale z Kubusia przystojniak.... oj złamie on niejednej serce i jeszcze na kwiatach się zna i rabaty projektuje.... uuu zięć jak ta lala


ja to tylko czekam, jak chętne na super zięcia mamy-Ogrodowiczanki zaczną zdjęcia swoich pociech płci przeciwnej posyłać do Gosiaka

____________________
kaisog1 18:21, 21 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marto witaj Ja sama nie mogłam uwierzyć ile udało się zrobić. W sumie to prawie wszystko powstało w zeszłym sezonie... Jedynie bylinówka i rabata przy domu powstała 2 lata temu, ale też nie w takim stanie jak obecnie

Magda nie trafiony

Monika byłam

Ateno witaj! Nie sadze pod sznurek, sadzę tak jak mam na szkicu od Danusi Co prawda zmieniłam to i owo ale generalnie według projektu Hehehhehe piekarzem jak piekarzem ale może cukiernikiem

Bogda ja juz mam tyle opatentowanych pomysłów jak zatargac towara na górę, że głowa mała

Filip po mamusi

Marta hahahhaha oby on łamał a nie miał łamanego A tak na poważnie w ogóle nie chce myśleć o okresie "dziewczyn" na razie.... Oooooo zgrozo

Megi nie wiem czy po tylu historiach z Kubą jakakolwiek Mama zgodziłaby się oddać swoją córkę Kubie Ale chętnie obejrzę "kandydatki"




____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Moniika 10:58, 22 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
kaisog1 napisał(a)




Kubuś jest świetny i te pomysły oryginalne a ostróżki jest gdzie wsadzić na szczęście
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
JulkAd 14:09, 22 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gosiu no Synuś musi coś po Tobie odziedziczyć, bo wygląd po Tatusiu, to przynajmniej zamiłowania i może charakter po Mamusi....pozdrawiam i udanego urlopu w Kubusiowie....i nie ganiaj tam cały czas z łopatą i pazurkami do chwastów....też ciut odpocznij
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Debra 20:11, 22 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Małgosiu, tak jak sie spodziewałam, Ty, Małżonek, Kubuś jesteście cudna rodzinką!

Jakże miło było Was poznać!

Na pamiątkę:


____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Welka 11:10, 23 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Miłej pracy w Kubusiowe, przez dwa tygodnie znajdź jednak chwilkę na odpoczynek
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
barbara_kraj... 01:24, 24 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
O matko, tu już 12 strona a ja nawet nie zauważyłam i w starym wątku tkwię
Witaj więc i kontynuuj 'zabawę' w ogród, bo robisz to wyśmienicie!
Gosia na Święcie Róż

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
leon60 23:50, 24 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Pięknie u Ciebie ! a zmiany niesamowite
Bedę zaglądać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
anipla 02:51, 25 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Nadrabiam powoli (986 -ku pamięci)
Zobaczyłam te Twoje "bezefektowne " prace i gratuluję pomysłu i wykonania...
przeczytałam że potrzebujesz dużo berberysów ? czy coś namieszałam ?jak berberysy to jakiś konkretny gatunek czy bez różnicy i czy małe,maleńkie i średnie by Cię zadowoliły?
buziaki
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
beta 11:39, 25 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953

Hej Gosieńko...melduję się w nowym wątku...metamorfoza Twojego Kubusiowa robi niesamowite wrażenie....Kubusiowo wygląda jak malowane....super zakupy zrobiłaś...z pomocą oczywiście...Twój Kuba to przystojniak...ile on ma wzrostu?...na wysokiego chłopca wygląda....

buziaki i fajnie Cię widzieć
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies