Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

siostra9 14:42, 27 mar 2017

Dołączył: 31 mar 2016
Posty: 53
Witam serdecznie
Masz śliczny domek i ogród. Lubię takie klimaty, marzy mi się dosłownie taki gdzieś w górach
____________________
Sylwia.
kasiab 16:41, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Masz wspaniały ogród. Uwielbiam po nim spacerować
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Urszulla 19:15, 17 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Tyle wpisów w Kubusiowie. Miło obejrzeć jak wszystko urosło i jest zadbane życzę zdrówka dla Kubusia i teściów którzy pomagają również
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Matka 23:47, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Hejka Gosiaku...jak żyjesz?
____________________
U Matki
beamilusia 16:17, 17 mar 2018


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Małgosiu! Jestem wierną obserwatorką Twoich zmagań ogrodowych w dużym Kubusiowie (chociaż się nie ujawniam). Dawno nie było relacji z działań w tym pięknym miejscu, ale widocznie tak musiało być. Podziwiam, że na tak trudnym terenie (ukształtowanie terenu, ciężka gleba ) stworzyłaś, właściwie w krótkim czasie, cudowne miejsce zamieszkania. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
kaisog1 20:57, 05 cze 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
.... nie pisałam tu nic kawał czasu i kawał czasu nie było mnie w Kubusiowie.... i to się bardzooo odbiło na ogrodzie.... Powiem tak - Kubusiowo nie istnieje. Nie ma bylinówek - zjadły je trawy, nie ma ogrodu wjazdowego - wysechł (nie cały ale duża jego ilość).

Podjęłam drastyczną ale jedynie sluszną decyzję - likwidujemy ogród bylinowy..... Inwestujemy we front reszta idzie do likwidacji...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 23:49, 05 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród wyjazdowy wcześniej czy później przyprawia o zgryzoty. Gosiu, trzeba się z tym pogodzić i przełknąć ten żal. Ja współczuję, bo wiem, co to znaczy dla ogrodnika, gdy nie może a chciałby całym sercem pomóc ogrodowi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
makadamia 08:01, 06 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ale jak to: do likwidacji?! Wszystko?
To co będzie w zamian?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
martaibartek 08:20, 06 cze 2018


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gosiu bardzo mi przykro Bylinówka była imponująca... Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre i wam (mniej pracy) i ogrodowi. Buziaki!
____________________
09:33, 06 cze 2018
nie ma co żałować ...ogród to fanaberia))) kosztowna i pracochłonna

dobrze że napisałaś o tym tutaj jak sie zycie zmienia

ważne że to co robimy cieszy ... czasem podejmujemy pochopne działania ...bo pasuja do chwili w której zyjemy ....a jak chwila i priorytety sie zmieniaja to i ogród trzeba dostosować do swoich potrzeb to nic dziwnego ....bo dokładnie to samo się dzieje z naszym domem czy autem było mineło ucieszyło ...czas na nowe

ja dzięki temu forum nie mam juz takiego przywiazania do roślin i jest mi duzo łatwiej podejmować nowe kroki w zyciu a ogród jak tego nie zniesie to pzejdzie rewolucję i będzie git
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies